Za kolko dní od sexu sa dá zistiť tehotenstvo?

Príspevok v téme: Za kolko dní od sexu sa dá zistiť tehotenstvo?
misheliiik

Ahojte s priatelom sme mali sex asi pred 2 tyzdnami s kondomom a teraz sme boli na vikende a mali sme sex aj piatok aj sobotu vzdy s kondomom,no neviem co to bolo,ale po tom,zo mna vyslo nieco take ako vytok ale viac do biela,no z kondomu nic nekvapkalo.Je mozne ze sa to z kondomu nejak dostalo von alebo to mohlo byt odo mna? Prosim poradte pretoze nechcem byt este tehotna.A kolko dni od sexu tj vcera sa to da zistit? Ďakujem Vam za vsetky rady.a este jedna vec.Ak mate skusenosti.Ako to vyzera ked kondom praskne?

Nikolka412

Už je síce teraz neskoro, ale nepoteším ťa. Mala si si kúpiť tabletku po a nie pharmatex, ktorý sa používa ako doplnková ochrana. Ani logicky to nedáva zmysel, čo si urobila. No už sa len modliť, nech nie si. :)
Vypočítaj si aspoň, či si mala plodné alebo neplodné dni.

Naco_meno

To už si mohla doložiť tých cca 15eur a kúpiť radšej escapelle, ako pharmatex (predpokladám, že ten si si kúpila)... celé zlé...

Cicucka

Dobri den prosim vas nevedel by mi niektora zo zien poradit vcera som mala sex chraneny ale ked sa partner spravyl roztrhol sa kondom a vystrekal sa domna a tak som si sla kupit asi po hodine vaginalne kapsule tzv.antikoncepciu a dala som si ju zabranim tomu aby som ostala tehotna dakujem

Džejnis

ahojte, s priateľom som mala styk, ale neurobil sa.. 2 dni po tom som mala dostat menzes no uz cakam 5. den a este stale nic.. je mozne ze by sa nejako mohlo stat ze by som otehotnela..? podla mna to nie je mozne, no aj tak sme v strese... prosim poradte..

dajanaa

podla toho co pises, na 99.99% nie si tehotna .. podla mna by ste sa vsak mali s priatelom porozpravat, co by ste robili kebyze si .. teraz sa to sice nestalo, ale na buduce sa moze, kedze ziadna antikonc. nie je uplne spolahliva .. je dobre vediet, ake ma nazory a ci sa na neho mozes spolahnut ..