som zmateny

Príspevok v téme: som zmateny
nestastny

.....strasne lubim svoju frajerku ale nedavno som sa zahladel do inej baby( vztah s nou je nerealny) pretoze je z uplne ineho mesta a ma ine priority a ciele a tak isto ma o nieco viac rokov ako ja, dost ma trapi ze sa mi paci ina baba casom nanu zabudnem ale teraz na nu stale myslim dokonca sa mi snou aj snivalo.....som cudny? tuzim po tom ju pobozkat a byt s nou ....dufam ze ma to prejde....mate niekto podobny problem?

Poklopka

Tak ako neviem čo ti napísať...Ako je normálne, že sa takéto veci stávajú, aj mi ženy sa občas zahľadíme do niekoh, ale ja mám skôr s teba pocit, že keby si mohol tak by si išiel za tou druhou. Jedine čo ťa drží pri tvojej partnerke je práve to, že tá druhá je len nereálna. Keby prišla a začala ťa zvádzať, chcela by sex a podobne, tipnem si, žeby si neodolal. Preto neviem teraz usúdiť, či vôbec svoju partnerku miluješ. Možno je to len zahľadenie, ktoré prejde a v takomto prípade to je podľa mňa úplne normálne, pokiaľ si uvedomuješ čo robíš, a že ju ľúbiš, ale pokiaľ to už presahuje hranice, a sám si uvedomuješ, že keby si sa ocitol s tou druhou babou sám a neovládol sa, potom je to už horšie. Ty musíš cítiť ako to je...