mononukeloza

RNG

Tazke kovy zamoruju telo a maju hromadu skodlivych prejavov, ale nie su to aktivne infekcie, ako virusy.
Takze maju prejavy velmi rozdielne v tele.
Inac tuto temu som velmi casto uz adresoval, mozes si to vyhladat vyhladavacom na tomto fore alebo na Google.sk pod zamorenie, RNG
Specificky, velmi zaujimave su priame zabery ako sa nervove vlakna degraduju pri styku s uplne malymi mnozstvami ortuti. No a samozrejme tam najdes rozne sposoby na odstranovanie tazkych kovov z tela(chelacne agenty)

ceky

RNG
považujem ťa za autoritu tu na fore. Mohol by si sa vyjadri k tomu linku čo som tu nehal? zaujímal by ma tvoj názor. auria.sk

dik

RNG

map, Epstein Barr virusy sa nachadzaju hlavne na nervovych vlaknach, kde to prezivaju. A nie je pravda, ze tzv "neaktivne=dormant=spiace" virusy neskodia.
Ich vysledok skrytej cinnosti su rozne "autoimunne choroby", zapaly vselikde v tele a dokonca rakoviny.
Takze tu znova zdoraznujem, v sucasnom svete tichych viralnych epidemii sposobenych velkym pohybom ludi na svete je treba sa aktivne branit zvysovanim si viralnej imunity, co sa da roznymi doplnkami vyzivy dosiahnut.

ceky

dračí zub
keď chceš vložiť link, musíš z neho vymazať začiatok...(www/http)až po tú prvú bodku(vrátane jej) príklad: auria.sk

dračí zub

altermedical: Biorezonancne vysetrenie su vyhodene peniaze. To iste zistis par otazkami a pohladom na cloveka.