Gravimilk

jessica19566

Ja som začala až tak v polke tehotenstva, lebo som o ňom nevedela :-) ale potom som ho vždy kupovala tu cez stránku sunar. sk/pre-tehotne-a-dojciace/ ke´d bola aj nejaká dobrá akcia

Alexa12

priznám sa, že ja som ho začala piť, keď sme sa snažili, a podľa mňa to tiež pomohlo, potom som ho pila celé tehotenstvo tiež. Uškodiť to nemôže určite

Lindushka555

Ja som ho začala piť až keď som začala kojiť, odporučila mi ho kamarátka na zlepšenie kvality mliečka :)

Tamara90

Pila som ho počas tehotenstva (zvracala som, preto som ho začala piť) a pijem ho aj teraz keď kojím, kedže obsahuje veľa vitamínov a minerálov.

Berenka

Ja som mala tiež problém zvracanie a nechuť do jedla.Tento kolotoč sa opakoval už som nemala silu na nič. Kamarátka mi doniesla gravmilk aby som ho pekne pila veď už som nič nejedla a bála som sa aj omalú či má všetko potrebné keď ja telu nič nedávam.Zázračne zabral aj zvracanie prestalo aj mi chutí jesť a celkovo sa cítim fit

laurittko

Keď som čakala malú, tak mi bývalo naozaj veľmi zle. Neraz som so synom utekala z ihriska aby som dobehla na toaletu. Tento produkt mi som pila aby, malej nič nechýbalo, keď som nemohla plnohodnotne jesť. Som s ním spokojná a odporúčam ak má niekto podobný problém ako som mala ja.

elza_2322

Ja som ho pila počas tehotenstva, ale nie poctivo, priznám sa. Sem, tam, ale od kedy kojím snažím sa ho piť pravidelne, aby bolo mliečko výživnejšie. Ale za seba ho môžem len odporučiť.

zofifina

Mne našťastie zle nebývalo vôbec, ale keď som ho objavila bola som spokojná, že dávam malej do bruška okrem kvalitnej stravy aj iné dobré látky. Mne sa osvečil hlavne pri dojčení, keď som potrebovala po nejakom naročnom období mať dostatok kvalitného mliečka na Gravimilk som sa vždy mohla spoľahnúť.

madlenka

Ja som mala tiež tento problém. Kamoška mi odporučila gravimilk a myslím, že mi to prospelo po fyzickej, ale i psychickej stránke, lebo som bola spokojnejšia, že v tomto období nevolností nebude môjmu pokladu nič chybať. Keď nevonosti ustúpili pila som ho tak sporadicky ale pri dojčení som sa opäť vrátila k poctivému dávkovaniu.