Vaša najlepšia kozmetika na mastnú pleť a akné

george303

ja pouzivam kozmetiku od clean and clear ... velmi dobre je ale aj taky napoj z aloe vera ktory detoxikuje dostat to v lekarnach a zinok .

Ivuushka

Ja používam Garnier Pure alebo Pure Aktiv alebo Active nevjem presne ako sa to píše .. z toho je všetko pre zmiešanú až mastnú pleť a mne to veľmi pomohlo :)

nikki.7

ahojte:))

Ja používam pleťovú vodu a čistiaci gél niveu a som spokojná.Momentálne mám aj tú sadu neviem presne ako sa volá,ale je z oriflame-u,tiež je určená na mastnú a problematickú pleť.A krém mám EUCERIN z lekárne a ten je dobrý.Rýchlo sa vstrebe,nie je mastný a po nanesení mám pocit,akoby som na tvári ani nič nemala.

lulu22

no mne osobne dosť pomáhla pleťový čistiaci gél z Oriflame, aloe vera. a mojej sesternici výrazne zlepšuje pleť konopná masť z lekárne, síce 30ml výjde nejakých 8€, ale lepšie ako iné a drahšie značky, čo majú len dobré zavádzajúce reklamy :)

kostička

Keď máte aknóznu pleť ,treba to riešiť aj vnútorne,pretože naša pleť je obrazom nášho vnútra.Sú tam problémy s trávením či pečeňou,helikobakerom a pod.
Poradím,klikni na :-odkaz odstránený-