Krce v bruchu a hnacka

Príspevok v téme: Krce v bruchu a hnacka
dawn

Mám takýto problém, a už naozaj neviem čo stým :o( :
Skoro každý mesiac mám problémy z bruchom. Z ničoho nič dostanem kŕče v bruchu a hnačku.
Začalo sa to v marci, keď som sa zlakla a išla som na pohotovosť, kde mi povedali že som iba dehydrovaná. Nasadili mi dietu a povedali,že sa mám ohlásiť u svojho lekára. Tam mi predpísala lieky. Po týždni to prestalo. A o mesiac teda v apríli ma začalo znova bolieť brucho a zase hnačky, zase som išla k lekárovy a zase mi dala lieky.
Dva mesiace som mala pokoj, ale teraz to začalo znova.
Strašne ma to obmedzuje, som v novej práci a nechcem aby ma stade vykopli.
Už neviem čo ďalej. :(
Tá hnačka je taka žltkastá a straaašne vodová.
Mala som helicobacter, ktorého mi vyliečili tak neviem čo teraz.

PORADTE PROSÍM ...

Kerberos233

Pri akomkoľvek zdravotnom probléme si treba uvedomiť, čo ho vyvolalo a následne túto príčinu problému odstrániť. Vo všeobecnosti sú však dobrými radami pri hnačkách: dodržiavanie pitného režimu, pitie citrónovej šťavy, jedenie vývaru, užívanie probiotík... Ďalšie rady nájdete na: helikobakterpylori.sk

wondergrey

u nás doma zaberá celkom pekne ryžová voda, minerálky, sucháre a spomínany enterol - nič viac a do dvoch dní najviac sme fit

orchidejka

mata1986
a nemas nejake problemy s travenim? probiotika mas pravdepodobne na upravenie mikroflory lebo evidentne nemas nieco v poriadku so zaludkom, ked tie caste hnacky a krce. co keby si vyskusala pancreolan forte na lepsie travenie po jedle? a na tie hnacky si neskusala endiex? ten by ti to mal hned zastavit a myslim ze je najsilnejsi zo vsetkych liekov na hnacku.
neviem ci potrebujes este nejake vysetrenia, ked si uz bola na tolkych a nic ti nezistili. skor si potrebujes dat do poriadku cely system travenia...teraz mi napadlo, nejaku bakteriu v tele nemas?

mata1986

dobrý deň.každý 2-3 krát za mesiac mam hnačky a sprevádza veľkými krčmi niekedy mi to trvá tak 2-3 hodiny. beriem na to probiotiká. bola som ja na gastroentelóga robili mi vyšetrenia kolonoskopiu hrubého čreva aj gastrofibroskopiju,USG pečeň,žlčník,F elastázapankreatická, ale všetko mam v poriadku. strašne ma to obmedzuje tak neviem aké vyšetrenia by som ďalej mala podstúpiť.Za odpoveď vopred ďakujem.

delphia

probiotika neriesia problem s hnackami. su to bakterie, ktore za normalnych okolnosti ziju v crevach a ty tym, ze ich uzivas, len dodavas ich do creva namiesto tych, ktore sa dostali prec hnackou. treba hladatpricinu tohoto stavu a zajst na vysetrenie na gastroenterologiu.

dawn

Od kedy som to mala prvy krat uzivam stale probiotika Biolactiv..ale ako vidim nepomahaju... :o( uz som fakt zufala...teraz pouzivam EndiEx a Algifen Neo proti krcom...

lekárka

z toho co tu opisujes,je to najskor zvysene mnozstvo bilirubinu,kt.sa da jednoducho opravit nasadenim spravnych liekov...Cca za pol roka by si mala byt uz navzdy vyliecena.Poziadaj u svojho lekara o vysetrenie bilirubinu z krvi,ale aj moc a stolicu,vtedy su to najpresnejsie vysledky...Drzim prsty ;)