Akné - Eryfluid

maisy

mne tiez vyborne pomohol, aj ked prve 2-3 tyzdne nebola zmena, mozno sa to aj trochu zhorsilo ale potom zrazu v priebehu par dni sa to velmi velmi zlepsilo :)

Campina

Mne pomaha. No stale len kratkodobo. Asi je problem niekde vo vnutri... V kazdom pripade je to dobre antibiotikum.

HT626

Čafte nom ja ho pouzivam mesiac v kuse a plet mam ako ked som bol este bez vyrasok je to uplne skvele pouzivajte ho stale 2x denne v kuse potom po mesiaci budete mat pokozku ako ja nemam ani jednu vyrasku a maval som po celej pleti :-) oplati sa to :)

lienka lenka

ahoj, môjmu manželovi veľmi pomohol, mne tak menej, ja mám dosť mastnú pleť, takže mi ani neuškodil. ale videla som výsledok aj na sebe :)

hooolka

Ahoj, momentalne ho pouzivam uz asi 3 tyzdne... a nemyslim si, ze by sa mi pokozka nejako extra zlepsila.. akurat vysusuje vyrazky.. ale ja mam skôr take podkozne vyrazky a flaky.. a na to velmi neposobi... samozrejme u kazdej pleti je to individualne... vyskusaj a daj vediet =)

hooolka

Ahoj, momentalne ho pouzivam uz asi 3 tyzdne... a nemyslim si, ze by sa mi pokozka nejako extra zlepsila.. akurat vysusuje vyrazky.. ale ja mam skôr take podkozne vyrazky a flaky.. a na to velmi neposobi... samozrejme u kazdej pleti je to individualne... vyskusaj a daj vediet =)