Citali ste nejku dobru knihu??

wonderbra

alex garland - pláž
michal hvorecký - eskorta
truman capote - raňajky u tiffanyho
oscar wilde - portrét doriana graya
martin kukučín - rysavá jalovica (ale fakt dobré dielo:) )

dievka

chatrc odporucam iba veriacemu...ja nie som a mala som z tej knihy riadne haluze,..alebo moze sluzit ako rozpravkova knizka pre deti..
odporucam To kill a mockingbird od Harper Lee-ovej alebo nieco od Iana McEwana

soffa

akoze bestelery ako je Chatrc a Lava ruka Boha su obycajna spropagovane sity....prva je cista fantasmagoria a co sa tyka lava ruka boha ani som ju nedocitala,dej sa cely cas vlecie je nezaujimavy....a tak ich propagovali>>>.nevieme aky styl mas rad?takze je tazko poradit:-))))

milusca

Nazov knihy Chatrc znie celkom putavo, ale ked som si precitala obsah, zrejme to pre mna nebude, nie som nabozensky zalozena...
Velmi dobre su knihy od Betty Macdonaldovej - Vajce a ja a jej volne pokracovania. Zaujmu muzov aj zeny. Prvu cast som citala v slovencine, ostatne v originaly. Je to tak vtipne napisana seria knih, ze som ich vsetky precitala manzelovi po veceroch, niektore pasaze si zartovne opakujeme, ked si na ne spomenieme. Vrelo odporucam.

0vecka

a pozeram ze aj nejake odpovede pribudli :)

ja som cital a velmi sa mi zapacil James Clavell on pise vecsinou o japoncoch sam bol v zajati pocas druhej svetovej .... dost sa mi to paci :)