Stravovanie po vybere mandli

Príspevok v téme: Stravovanie po vybere mandli
Janka 123

V pondelok idem na vyber mandli, zaujimalo by ma ak strava je vhodna po operacii prvy tyzden-dva, kedze som sa stretla s roznymi nazormi. Krcna v meste mojho bydliska mi hovorila kasovitu stravu, krcna v inom meste kde ma idu operovat vravela prvae naopak ze uz aj na druhy den treba nieco tvrdsie ako napr nejaky suchsi rohlik, pripadne suchare a pod aby sa rana obrusovala. Takisto ludia s mojho okolila ktori tuto operaciu absolvovali hovoria rozne.
Druha vec je ze ak bude treba kasovitu stravu absolutne nemam sajnu co ja budem jest pretoze, puding, krupicovu kasu, detsku vyzivu nelubim:( takisto nelubum nejaku rozmixvoanu polievku, pripadne nejaky privarok, alebo zemiakovu kasu nelubim:( vsetky tieto veci co su kasovitej konzistencie ma napinaju:(
jedine co mi prichadza do uvahy su jogurty alebo jogurtove napoje ale ved tyzden an jogurtoch sa asi zblaznim.
Poradte

zuzic_

mozno mas pravdu:)
ja neviem lebo jeden lekar hovoril ze to neni vobec dobry napad, a druhy hovori ze pomaha...tak neviem:)

zuzic_

kasovitu stravu, ani teple ani studene taku vlaznu:), zmrzlina som uz pocula ze neni najlepsi napad...sprchovat moc v teplej tiez neni najlpsie. a budes rada ked do seba nieco das myslim ze ti nebude vadit ze ti to nechuti, vtedy je aj ta chut taka vselijaka...

mary-anne

a nemaj obavy, vôbec nebudeš mať chuť na jedlo, pri tej bolesti na to ani nepomyslíš... veď budeš ledva rozprávať, aj to ťažko..
teda aspoň u mňa to tak prebiehalo.. schudla som 9kg :)

mary-anne

mne vyberali mandle pred pár rokmi a čo si spomínam, tak len kašovité, najlepšie studené. nesmieš teplé,ani horúce!! a najlepšie ti urobí zmrzlina :)) nesmieš sa sprchovať ani v teplej vode...