Bulímia,anorexia

misha

Alti, ja len...že viem, že rozprávaš o mne. Ale ja som si dala taký nick, o ktorom každý vedel, že je môj!!!! Neviem, ako to napísať...

elle

Zuju a kto zacal tu hadku? Predpokladam ze ty, ked tu nevidiet ani jednu z nich , len teba.. Takto mi to vychadza...

alti

Ahoj dievcata,
pred mnohymi mesiacmi som v ktorejsi teme "odhalila" jednu pisatelku pod dvoma nickmi. Dokazu to velmi lahko nielen pocitacovi experti, ale aj taki naturalni psychologovia. A vtedy som tej holke napisala: neviem, co Ta k zmene nicku viedlo, ale ak Ti nas rozhovor pomohol, som rada.
Drzme sa nicku, ktory nas charakterizuje. Ved napisat svoj nazor moze kazdy. Nevieme vsak, ci si ho kazdy precita. Su nicky, ktore niektori v temach ignoruju. Nevadi, ini si radu precitaju. A to plati o kazdom nicku, aj o mojom. Pekny vecer, dievcata

Andrej

zuju,
staci ze vystupujes ako 2 osoby.
Nic ti dokazovat nemusim ani nebudem.
To co som napisal plati. Samozrejme aj pre inych. Bud tu budes vystupovat ako zuju alebo nebudes.
Dakujem za pochopenie.
PS: ten Presov nemusel byt uplne presny :) az taky frajer nie som.

zuju

som fitness trener, ale nie som zajko neviem ako by som to dokazala byvat na dvoch miestach a mat iny vek, ale bola by som sikovna ze?