Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť

Príspevok v téme: Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť
barienka

Ahojte, neviete mi poradit ako zvladat vybuchy zlosti, teda nie je to az take vazne, ale staci maly podnet a ja mam pocit ze z vnutra vybuchnem. Musim sa vyventilovat ci krikom ci placom, mam chut nieko alebo nieco udriet. Vela krat mi je az zle od zaludka, ked sa snazim pretvarovat usmevom. Zacala som cvicit, pre odburanie zbytoc. energie, nepomaha, niekto mi poradil dychanie, ale v tom momente ma znervoznuje aj to. Ide o to, ze uz chcem veci riesit s chlanou hlavou a nie hned povedat prve co ma napadne... moc ma to trapi, kvoli mojmu priatelovi hlavne. Ten ma v tom moc nepodrzi, a vzdy rype viac a viac a ja potom hovorim strasne veci =(

Mam si kupit persen forte? pomoze mi? alebo mam cvicit, nejake dychove cvicenia aj mimo mojho vybuchu

akynuška

prosim vas pomomozte mi uz dost dlho mam strasne zachvaty zurivosti a uz neviem co s tym ...vyzera to asi tak ze zacnem vrieskat do periny aby ma co najmenej poculi susedia a ostatny...strasne pri tom placem a trva to uz niekedy aj hodinu a ja uz neviem co s tym...prosim pomozte mi...

erika0007

Prosim poradte aj mne :( uz som zufala ... nechcem navstivit psychologa to nie ale som si vedoma ze potrebujem nejake lieky na nervy. Dokaze ma vytocit taka neuveritelna malickost staci ze mi niekto povie nieco ironicky. :( Strasne sa hadame za toto z mojim priatelom :( a viem ze na vyne som ja pretoze on je uzastny :( Prosim poradte mi nejake lieky. Nechcem byt uz viac nervozna chcem byt v pohode a stastna!

Iveta Michael

barienka...je to trošku aj o psychike. A ver mi že ak je aj Tvoj priateľ flegmatik tak Tvoje výbuchy a agresivita váš vzťah zničia! Jediné čo Ti môžem poradiť aj ja je to že musíš si VEDOME povedať že: Nie všetci ľudia sú múdri ale to neznamená že si to budeš hneď tak brať a vytáčať sa,lebo oni nezmúdrejú a Ty ochorieš. A po druhé to potvrdzujem aj ja nič nie je lepšie ako terapia -HUDBA!!! Na mňa veľmi dobre pôsobí aj vážna hudba a keď mi je napr. smutno tak si púšťam CD miláčika Michaela Jacksona a zrovna aj teraz ho mám na plné ,,pecky,, a tiež ma naštvala kamoška a už ma zlosť prechádza :-)Daj si to na čo máš slabosť,z čoho si ,,na mäkko,, a bude po zlosti...vyskúšaj!

Uzlík236

Hmmm to,že vás vytáčajú úplne somariny je váš problém a preto nečakajte,že sa s vami bude niekto hádať alebo sa rozčulovať kôli tomu,aby se si vy uľavili na duši.Ja sama som flegmoš není ani náhodou ale keď viem,že niekto je taký nervák ako ste sa opísali vy tak zásadne naňho nereagujem..veď načo by som sa mala rozčulovať a robiť sebe zle...

Bože, Bože

Chýba Vám pokora a vedomie, že nič a nikdy nebude celkom tak ako chcete si presadiť !! Vy žijete pre život a svoje srdy zahoďte za psom, lebo si odoženiete šťastie života. Urobte pre to niečo!

luuli

wowo1, musím sa ti priznať, že ja sa nerozčúlim len kvôli priateľovi.. napr.aj ked sa ponáhlam do práce a rýchlo neviem niečo nájsť..abo tak :( už si myslím, že som padlá na hlavu..
a môjmu súčasnému priateľovi to nevadí, povedal, že sa s tým zmieril, že je to súčasť mňa. vždy som chcela takého chlapa..ale nakoniec mi vadia iné veci aj tak na ňom:(

wowo1

:}]luli a barbienka:}}presne,,,,,,,,vytacaju ma moc flegmosi.asi to robia naschval:}a to som uplne uz vtedy cervena:}
som si ista ze niektory ludia to robia naschval,,a my sme vlastne tie slabsie.Teda nasi uzasny partneri to mozno robia naschval:}
Mali ste vztah kde to partnerovy nevadilo?

luuli

barienka, niečo mi to pripomína..akoby som ti písala ja :D proste som ok, najma v práci, tam ma nikto nevytáča.. ale tiež ma to najviac trápi kvôli partnerovi..a rodine.. dokáže ma vytočit uplna maličkost.. vždy si poviem, kluuud..dýýchaj..ale nepomáha.. proste ma ročuluje aj ked niekto povie blbost a mne to pride také, že ako môže byt niekto taký hlupy? :D no a už som takto prišla o jeden super vzťah.. a myslím, že teraz zase ja nechám partnera, bo ma na nom velmi vela vecí vytáča..hlavne to, že on je až moc flegmoš a nedokáže sa so mnou ani pohádať..