Antidepresiva - najde sa niekto, kto nepriberal?

ToJeBlbost

Ja beriem antidepresiva uz 12 rokov, vystriedala som za tu dobu vsetky mozne a v zivote som z toho nepribrala. Teraz beriem troje dohromady a vaha sa mi pri 165cm pohybuje do tych 60kg, akurat v zime som mala aj 63 lebo som vela salatu a kapustnice papala.

modin

Antidepresíva bez predpisu - calmtonus.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese.

Eli beth

Ahojte ....užívam citalec 5 týždňom zatiaĺ som nič nepribrala ....no neviem či sa niečo neskôr ukáže ...dufam že ani nie mam ukážkový krvný obraz a citim sa takto skvele ....Po psychickej stránke som tiež v pohode a to je pre mna uplne že naj .....ahojte držím vsetkým palce

i-ujo

ja beriem venlafaxín...nechutí mi, hlavne ráno nie, a celkom slušne nabudzuje. Rozhodne nie som ospalý...pri vyššom dávkovaní, až jemný prechod do hypománie...

pandorica

Ja som pribrala z Mirzatenu, ale z Citalecu nepriberám.Vedľajšie účinky...Na začiatku mu bývalo zle, ako po opici, ale po pár týždňoch to prešlo.

m77

Beriem Lenuxin 10 mg a nepribral som ani kilo.A nežiaduce učinky som mal tiež ale tie uplne zmizli po tyždni a teraz sa cítim dobre

Bruno333

Zalezi ake AD beries, napis to.
Kazde posobi uplne inak, z niektoreho chudnes (nechuti ti jedlo), s niektorych priberas (chuti ti jedlo), taky je napr.Mirzaten.

kvetulik

ja uz dva roky beriem citalex a lexaurin,no etav sa mi nezlepsil dostala som neurol 0.5 a injekcie auparin--no uz som pribrala 17 kg ,co s tym? ako schudnut?

Iveta Michael

Ja užívam momentálne /už nejakú dobu/ Coaxil 3krát denne a ten spôsobuje nechuť do jedla...Ja to pociťujem a nárast hmotnosti nespôsobuje.Aspoň teda mne nie.