Čierny výtok

Príspevok v téme: Čierny výtok
zúfala 6

dobrý deň,
môj problém spočíva v tom, že už vyše týždňa mám hustý tmavo hnedý až čierny výtok aký býva pred menzesom, teda som aj mala vtedy dostať menzes, ale nič "iba" tento výtok neviete čím to môže byť?? lebo už to trvá dosť dlho... a u gynekológa som ešte nebola bojím sa tam ísť

levicaaaaaa

tatiana, daj si odchod... sa tu nehraj na lekára... mi chceš povedať, že tie tvoje anionové vložky vyliečia od nepravidelnej menštruácie až po neplodnosť úplne všetko? si s tým fakt trápna

tatiana b

ked mas taketo problemy urcite mas aj nepravidelny cyklus a preto by bolo dobre to napravit napis a ja ti dam radu ako sme tO spravili u mna kedze mama ma znameho gynekologa -adresa odstránená-

mirka83

zúfalá

pre panny tam majú špeciálne pomôcky.. nakoľko ja mám úzku panvu a aj ku mne sa ťažko dostáva aj pri mne používa tie najmenšie kliešte ako môj gynekológ hovorí- pre 14 ročné panny a to som už po pôrode :-)
ešte stále si ich nedostala? volačo sa deje s tvojim hormonálnym systémov, to sa občas stáva.. To je ako keď murári stavajú dom a do malty dajú menej cementu ako tam má ísť a stavba sa zrúti.. To isté nastalo aj u teba. Tento mesiac ti telo vyprodukovalo o niečo menej istého hormónu a zrútil sa ti cyklus..
Mala by si ísť len teraz prvý krát ku gynekológovi? Koľko rokov už máš krámy? Lebo mladé baby takéto stavy mávajú na začiatku, prvé mesiace keď im začnú krámy..

mirka83

Ahoj!
tmavohnedý výtok, môže byť náznak tehotnosti. Vtedy sa stáva, že ti vynechajú krámy a máš ten výtok..
Ale keď hovoríš, že tehotná nemôžeš byť, ten výtok máš iba predzvesť krámov. Za pár dní sa ti spustia. Máš zrejme narušený hormonálny systém, to sa stáva a vajíčko sa ti neuvoľnilo tak ako inokedy. Preto sa ti nespustila krv iba špinenie. Keď nechceš ísť k doktorovi, počkaj pár dní, kým sa ti krámy spustia a tým to bude OK. Ale keby sa ti ani za pár dní nespustili, chod k dokymu

matamata

tak sed doma a cakaj co sa stane dalej..to moze byt z 1000 veci..mozno si nachladnuta, mozno mas zapal, mozno mas cystu, mozno zo stresu, mozno hormonalna porucha..atd atd
pokym mas uctu k vlastnemu telu tak tam chod..co si myslis ze budes prva ktoru ten doktor uvidi medzi nohami?ten toho uz videl az moc..

zúfalá 6

ježííííííš nemusíte ma tu hned zožrať, ja sa len pýtam, či mal niekto podobný problém....a nie som tehotná na 1OO%

matamata

nie si tehotna?

radsej budes sedet doma a bat sa, ze ti nieco je????nie je lepsie ist ku gynekologovi aby vyriesil tvoj problem?on ti neodhryzne z nosa...toto forum nie je ultrazvuk ani nic podobne, takze jediny, kto ti odpovie na tvoju otazku, je gynekolog

kvietok23

nemyslim, ze niekto z nas tu je nejaky kuzelnik, ktory do teba vidi a tym, ze sa budes bat ist ku gynekologovi nic nevyriesis...co chces pocut? ze ta tu niekto zdiagnostikuje? najlepsie to vie lekar a prave na to lekari su. takze sup sup ku gynekologovi...nemas sa coho bat..