Blond farba na vlasy

Príspevok v téme: Blond farba na vlasy
blondavaaa

..ahojte. tato tema tu uz bola vela krat, ale chcela by som vam poprosit, aby ste napisali konkretne znacku aj odtien, ktory naozaj dobre prefarbi aj tmavsie vlasy, ze neostanu pri korienkoch take do medena. teraz som pouzila garnier - sahara a chytilo mi to tmavsie, ako som cakala.. dakujem za odpovede.

Danielaaa

Chod ku kadernicke, ona ti urcite poradi aj ta zafarbi najlepsie, podla mna je hlupost kupovat si farby v obchode a potom lutovat ze to nechytilo spravne, dat na to dalsiu farbu a vlasy len zbytocne nicit...

lenkaa123456

londa je jedna z najhorsich farieb. su velmi agresivne a dost nicia vlasy. to si mozes rovno kupit peroxid a melirovaci prasok

gogo_inka

jednoznacne LONDA- SUPER BLONDE ! taka modra krabicka. mne vyrastali tmavohnede korienky a mi to vytiahlo na uplne platinove blond. a aj cena je dobra

lenkaa123456

ano. uz dvakrat som ju pozila prave kvoli tym zltoorandzovym odtienom. ale ked nechces palette tak skus garnier 111odtien img.bazarek.pl tu som tiez skusala a neutralizovala tu zltu a orandzovu a asi aj menej nici vlasy ako palette

blondavaaa

..len ja sa bojim trochu pouzivat farby od palette..vacsinou som citala, ze sa baby stazovali, ze vraj velmi nicia vlasy:( moje vlasy su uz teraz take vseliake...ty mas s tou farbou dobre skusenosti?

lenkaa123456

skus palete www.ivis-bg.com palete odtien 219. nanes to iba na tie orandzove korienky a nechaj to posobit 30minut. potom zvysok farby nanes na zvysok vlasov a nechaj posobit tak 10minut.

blondavaaa

..no teraz mam blondave..len tie korienky, co mi stale odrastaju su take do medena...nikdy totiz neviem trafit farbu, ktora by mi pekne ich zosvetlila bez toho nadychu rysaveho a zafarbila na blond ako aj zvysok vlasov...a to uz som skusila asi 4 druhy odtienov blond farby..