Priatelka ma vysmiala

Príspevok v téme: Priatelka ma vysmiala
Benko1234567

Ahojte, som s priatelkou rok a pol a vcera sme mali mat nas prvy sex .. lenze priatelka mi vysmiala moj 17 cm penis. Povedala ze si ho predstavovala vacsi. So smiechom sa ma opytala: / toto je ta tvoja 17-nastka / ... dost ma to ranilo sice sa mi ospravedlnovala zacinam o nej pochybovat.. :-( dovtedy som mal komplexy z toho ze je maly.. ale teraz sa uz s nou nedokazem ani o tom bavit stale si myslis ze uz som pre nu bezcenny ze ju proste neuspokojim.. dost ma to vzalo aj ked som jej odpustil .. neviem ci na to len tak lahko zabudnem ;-( .. povedzte svoj nazor prosim

Benko1234567

Prepáč ja som z toho všetkého už ani neviem kde.. ona kvôli tomu plakala.. :-( .. tak kašlite už na toto tu.. Koniec témy.

dobra vila

Eee, Benko, ta sprava mala byt pre mna?
O tvojom sexe som nic nevravela... iba to, ze mi pride cudne, ze (je jedno aka doba - pol roka, rok, dva roky), ale ze zhurta idete hned na sex... Vacsina ludi totizto predtym prv spoznava partnerovo telo, chapes? 90% ludi...a tak by to aj malo byt. Ist hned na sex je podla mna zly vyber, mohli ste zhodnotit predosle skusenosti.
Ked uz zalozis forum so staznostou, ze tvoja priatelka, s ktorou si ROK A POL vysmeje tvoj 17(!)cm ud, tak sa cudujes, ze ludia do nej este aj rypnu? Tak potom si hlupy ty, ze si to nechas, toto si chcel pocut?! Ludia ta tu chceli podrzat... ale ty asi chces pocut "ma pravdu, 17cm ud je maly a nic s nim nedokazes"...ok
P.S: ak ta vetra o pozrati mudrosti patrila mne /fakt neviem/, k tomu ti nemam co povedat, zalozil si forum a iba som sa vyjadrila, chcela som sa ta zastat, ale to ty zjavne nepotrebujes, tak nabuduce nezakladaj trapne fora a povedz to ROVNO svojej priatelke. Okrem toho mam 24 rokov, predstav si, a jedneho staleho priatela...
Len mam v hlave asi viac mozgu ako ty... naco si to potom zalozil? Mal si sa porozpravat s nou, my sme ta chceli iba podporit, aby ta to nahodou pre buducnost nepolozilo!! Pretoze mozno ti to pride "smiesne a trapne", ale vazne by sa ti mohlo stat, ak sa ta to tak dotklo, ze sa ti pri nej nebude vediet uz zo strachu postavit!! A to uz vtip NIE JE!
Ale ja ta neriesim... mas spravnu babu, fakt ta lubi, ked ta vysmeje.

Benko1234567

A zato sa stavím že ty patríš ku tým, ktoré sa tvária ako keby požrali všetku múdrosť sveta a pri tom by sa vyspali s každým, kto by sa im ponúkol...
Nie rok a pol sme nemali žiadny sex. Čo som ju mal snáď znásilniť? Nechcel som na ňu tlačiť, to je všetko.. jasné že skoro vždy som bol pri nej vzrušený.. ale stále sa vyhovárala že na to nieje pripravená. A ja som určite neni z tých, ktorým ide iba o to vrznúť si..a podľa tvojho písania usudzujem že nebudeš mať viac ako 17 rokov. Nepýtal som sa na názor, čo si myslíte o mojom prvom sexe.. tak by som bol rád keby ste sa toho držali. A nadávanie na moju priateľku si prosím nechajte pre seba. :-(

dobra vila

Tak si jej mal patricne predviest, co dokaze tvoj 17-cm.trovy :DDD. Akoze, ona uz mala sex pred tebou? Lebo tak akeho si predstavovala muzskeho penisa?? A to predtym ste spolu nic sexualneho nerobili? To ste chceli po rok a pol hned sexovat?!! Akoze predtym nic take, ze honenie, alebo oral a tak?!:D no nvm...
Fakt by ma zaujimalo, ci ste potom ten sex aj mali... lebo podla mna toto tak udupe chlapsku psychiku, ze sa mu ani nemusi postavit :-/
A ta baba zjavne vtaka este ani nevidela, ked rok a pol tiez nic neriesila... asi obaja panici... a pekne trknuta baba.

matamata

benko a ona ta podla teba miluje?ked sa ti vysmiala???ked ta ma nejaka zena rada, tak by ti toto v zivote nepovedala...aj keby si to myslela..

Benko1234567

Preboha čo to píšeš?? Aká jebn_utá? Sa ukludni to by sa ti páčilo keby som ti ja nadával na frajerku?.. samozrejme veľký frajer tu nadáva na /18 ročné deti/ ... pýtal som sa na názor ohľadom môjho .. nechcem ju nijako zhodiť ani sa jej pomstiť.. milujem ju.

matamata

suhlasim s M26..ked sa ona moze jemu bezdovodne vysmievat, preco by sa nemohol aj on jej..nech vie aky to je pocit ked ta niekto zhodi