Ako najsť chalana

babe_girl

no ale chaalani su vaščinou čo sa mi pačia pokope velmi malokedy su sami teda tažke newim čo robit a inač ked tuu bol nejaky inzerat newim ja som iny nedavala ohladne toho a makaronka nesi nahodou z košic??????

youki

suhlasim, pozvi ho az po vybaveni a mozes to pouzit ako dovod.
Avsak, v bankach je to povinnost, teda vyzaduje sa od zamestnancov, aby sa tak spravali k zakaznikom, mam pocit ze si to zobrala ako jeho naklonnost.

lost

.......lebo viem ze budem sa musiet snim este stretnut, a ked ma odmietne tak to bude tazke s vybavovanim...co mam robit?

napada ma len jedine, skus to na poslednej stretavke :)

makaronka

cawte,,, raz som sla do banky nieco som potrebovala vybavit, obsluzil ma strasne zlaty chalan,,,rozpravali sme sa normalne, padli vety aj ine ako len ohladom toho co som potrebovala,,, tym som chcela naznacit trosku uvolnenu atmosferu,,,je strasne zlaty, pomaha mi s vybavenim pozicky,,,vidno ze mi chce pomoct, co si cenim, aj ked v mojom pripade to nieje lahke. Chcela by som ho niekedy pozvat na drink alebo tak, njo neviem kedy a ako sa ho to opytat,,,príp nejak do tej otazky zainteresovat nieco ohladom toho ci je volny,,,problemom je aj moj strojcek, pripadam si ako decko, aj ked uz niesom nastrocna...:( to ma trochu odradza, lebo viem ze budem sa musiet snim este stretnut, a ked ma odmietne tak to bude tazke s vybavovanim...co mam robit?

youki

vidis, ake je to tazke oslovit druhe pohlavie a to sa vacsinou ocakava od chlapov :)
Ked sa ti niekto pozdava, oslov ho. Nikde nie je napisane, ze musi zacat chalan, takze nemas co stratit.
A nedavno tu bola podobna tema, dokonca sa tusim rovnako volala.
Podla mna, ak chces aby mal vztah perspektivu, nesmies ho zacat na pretvarovani, preto sa prehnane neponahlaj a vyhladavaj na miestach, ktore su tebe prijatelne. Teda ak ta bavi behanie, vsimaj si osamelych bezcov, ak cyklistika, skus sa obcas vydat na vylet a vsimat si osamelych chalanov. Urcite sa niecomu venujes. Myslim ze po obycajnom prihovoreni sa zistis, ci ma chalan zaujem aj bez toho, aby si polozila presnu otazku a teda dostala neziaducu odpoved ;)

nathália09

nechce sa mi tu všetko čítať,ale ak chceš nájsť normálneho chalana,tak sa správaj slušne,buď milá,priateľská.Netreba robiť frajeriny,ako niektoré-niektoré sa predvádzajú,smejú priveľa,až to nie je prirodzené.A smiech bez príčiny a zo všetkého je hlúpy,a detinský.Držím palce.

kajka01

naj je nemysliet stale na to, ze kde ako koho sa da zbalit...ak chodis vsade s takymito myslienkami ze ci by sa tam alebo tam niekto nevyskytol just sa nevyskytne
treba sa odputat od takychto myslienok nesilit to a treba si zacat uzivat slobodu a potom to pride ani nebudes vediet ako..je to otrepane ale osvedcene

babe_girl

už som skoro dva roky bez vztahu bez chalana ale ja newim ani ako oslovit chalana aby to vyzeralo normalne aby neutiekol alebo aby ma niekam zas neposlal ešte ani raz to nevyšlo ked som ho nejakeho oslovila ja už neviem čo robit