NADRZANA-ZUFALA

ramirez

Ze sexzoznamka? Postav sa na roh ulice a zakrut kabelkou, zasexujes si a este si aj pekne zarobis na tie antidepresiva :D

d-a-v

:)neurolog dik, uz som sa dlho tak dobre nezasmial, az ma boli brucho.
dievca ty nas tahas za nos vsak? keby si chcela sex, zajdi na sexzoznamku napis dve slova a budes na roztrhanie. cica maj sa

ahmed

Baby vy ste divné...viete kolko chlapov s vaším problémom chodí po svete...a nešahajú po antidepresívach...jednoducho sa spojme a dohodnime na mieste ked si obaja užijeme a hotovo...spokojnost nadovšetko

jana11

nie, flasku nech si do susky nedava, jedna baba si ju tam strcila ked bola napita a potom sa jej to tam vnutri pricuclo a chalani co s nou boli jej vytrhli odtial tu flasu aj s vnutornostami!!!!! bacha na to

neurolog

No moja zlata tok to si natom velmi zle...sak si daj do šušky neky uharček alebo tak neaku flašku nefim jaku mas mozno tam das aj dzinu...a naty anti depresiva musim mat specialnu recepturu nepredava sa nic ...normalne si zoberes žufanu alebo valcek prinajhorsom tlcik a budes si buchat ras pohlave ras po mušličke a budeds buchat dovtedy dokym sa nesprafis..vazne ...mam to vyskusane zena to robi ked som odcestovany dlhsie ...ale zase ako kazdy liek ma vediajsie ucinky duta jak pen ale pohoda t osa da prekusnut... tvoj odborny doktor Murd.pudr.sus.peudr.ing.MR.Patrez