Zapach z ust

radca

Pokiaľ máte cukrovku, tak môžu vznikať tzv. ketolátky, ktoré sú cítiť v dychu.Tie môžu vznikať pri uvoľňovaní a rozpade zásobného tuku a mastných kyselín, sa navršuje tuk v krvi. Potom je cítiť taký acetónový zápach.

hybe

ak teda prisahas,ze to nemas z pokazeneho zuba (zubov),ani z vysokeho cukru (aceton),tak zostava zapach zo zaludka,teda ak potrava dostatocne rychlo neopusti zaludok (pretazovane travenie),alebo je zle kombinovana potrava ,tak je to citit z ust,poznam vela kočiek,ktore ked ale na vas prehovoria z blizka,tak hroza a pri tom oni si to uz ani neuvedomuju,lebo uz to maju dlho a nevedia sa pravdepodobne proti tomu ani branit,alebo kaslu na to...chce to trochu sprisnit zivotospravu,zabehat si aby sa okyslicilo telo a aby sa mozno prebudil metabolizmus,viac ma nenapada :)

mate59

jozef - ľudia so silnejšou cukrovkou majú dych aj pot so zvláštnym zápachom,to som myslel,či to nie je tvojou chorobou.

aduuuuuskaaaaa

citala som ze zapach ust sa da odstranit aj kazdodennym rannym pitim citronovej stavy:) neviem ci to pomoze ale vyskusaj