Chcem rapidne pribrať do 2 mesiacov!

chuducka

igo19 - kokos, 100bodov.. len mi je az zle, ked si predstavim, ze sa mam obzierat :) teda neviem s predstavit, kedy by som to stihala... v praci? ved uz teraz ma volaju kyselina :)

monica gazpio - B-12 mi pichalki do stehien ked som mala asi 10rokov a nepribrala som ani gram...

matamata - ja nemam problem s chutou do jedla.. tu mam... ja ale co zjem, nic sa na mna nenalepi... ani kustik masti.. :) takze aj pangamin vylucujem, nakolko mne chuti jest... len casto neviem, co by som od radosti zjedla.. stale som hladna, ale neviem, co mi chuti... je pravda, ze niekedy to zabijem chipsami alebo iba kavou.. ale chcem povedat to - ja mam chut do jedla.. a tiez to, ze vela jedal nelubim.. napr syr vobec (len na pizzu:) ) cestoviny samotne tiez vobec.. len sem tam ako prilohu (kolienka, halusky, tarhona).. a tak.. neviem, proste chcem pribrat ale neviem ako... chcem radsej riesit dilemu, ako zhodit 3-4kg a nie dilemu, ako pribrat aspon 10kg :(

matamata

kup si v lekarni pangamin- su to pivne kvasnice-vitaminy B.podporuje to chut do jedla..poznam viacero ludi co sa s tym rozjedli

doubledog

igo19 to napisal dost dobre, ale odporucam este precitat si tento skvost nasej ludovej slovesnosti:

THE ART OF VELKOVYKRM:
new.biomag.sk

monica gazpio

Pribrať ? Ľahká pomoc, choď k obvodnej lekárke, povedz jej o svojom probléme naordinuje Ti B-12 injekcie a určite aspoň trocha priberieš.