Nwm či možem byť w tom

Príspevok v téme: Nwm či možem byť w tom
Sára.13

Čawte. Ja ssa chcem opýtať, že či možem byť w tom keď sme boli w škole w prírode a keď sme sa s jedným spolužiakom robili w sprxe a keď ja som mala orgazmus prvá a on wtedy dal swoj penis skoro do mňa, ale nie celkom. No ale on sa urobil až potom. Nwm teraz že čo. Nemôžem že??? A nerobte si srandu, že som mladá alb čo...

vevericka

..urobil sa az potom..spermie nemaju kridla, nevedeia preletiet vzdialenost z kachlicky do teba..

lost to vystihol..

isabella

mna na tej nasej mladezi aj tak najviac udivuje, ze to robia s hocikym ako zvieratka, ziadna kultura, tot so spoluziakom, s kamaratom atd atd... s ludmi ku ktorym maju minimalny citovy vztah... no co z nich len vyrastie?

isabella

skoro mi sanka padla... tak po prve, nemas byt z coho tehotna a po druhe to co je toto za zodpovednost? kolko mas rokov? 13, 14?
a odporucam najprv si nastudovat co to o reprodukcnom systeme a az potom "experimentovat"... ale to sa vy mladi asi nikdy nenaucite, vsak?

mate59

ked ho dal do teba nie celkom,len 2 cm a urobil sa do teba,iste si sa aspoň dobre umyla tak asi nebudeš no na budúce buď zodpovednejšia.