Nákupy v Londyne

Príspevok v téme: Nákupy v Londyne
Jajka11892

Ahojte. chcela by som sa spýtať či máte niekto skúsenosti z nakupovaním v Londíne. Dá sa dohovoriť aj keď moja angličtina nie je veľmi dobrá? Aké sú tam ceny, nejaké lacné obchody a kedy bývajú zväčša výpredaje. Chystám sa do Anglicka a Škótska v Júni tak by som vám bola veľmi vďačná za nejaké rady.

sun08

Ja nemam cas flakat sa po obchodoch,ale ak sa vyberiem,vzdy som vopred zorientovana kde je aky tovar,kedze denne listujem ich stranky s ponukou.
Ak to nemusia byt znackove veci,tak si daj do googla Matalan
New Look(to je taky stred)
asda
prelistuj si ponuku.Ja tak presne viem kam zbehnem na boty,kam na vestu,kam na kabelu...
Najlacnejsie je v naozaj v primarku,su to pekne veci,ale tych par kuskov co mam po 3-4 opratiach nosim tak na doma.
Ako modne vystrelky na jednu sezonu vsak postacia.

zuzanama

Primark, jednoznecne najlacnejsi, ja mam rada aj Matalan, lenze tam potrebujes akusi kartu, byt tam zaregistrovana, ale v jednom case sa dalo nakupovat aj bez nej, tak teraz neviem, tam maju tiez pekne veci, River Island-vyborny. Co sa tyka vypredajov, stale su nejake zlavy. Pre dceru som najlacnejsie nakupila a celkom fajn aj v ASDE, ked mali novy tovar dalo sa. Aj znackove sportove veci kupis lacno. Za nakupmi v Londyne je mi najviac luto, ked mam ist tu nieco kupit, ide ma porazit, cinske haraburdy su tu drahsie, ako tam tie najlacnejsie sice tiez neznackove, ale vzdy lepsie veci a hlavne su tam kvalitnejsie.

Jajka11892

No tak už sa teším :) A to že nieje značkový tak to mi je jedno. Ja si nepotrpím na značkové veci.
A sorry za ten lodnýn z í.. :D Keď sa človek snaží niečo rýchlo napísať tak mu je jedno aké í/ý kde dáva! Teda aspoň mne ale inak celkom ovládam pravopis :D

karkulkaa

no trochu majú iný prízvuk,ale dá sa im porozumieť...tie základné veci by si mala rozumieť.....veľmi lacný obchod je Primark a majú tam pekné veci len to,že nie je značkový

Jajka11892

ďakujem krásne. No tak to je paráda. sa tam už teším dúfam, že sa s babami nestratíme :D:D Škóti majú divný prízvuk a mne robí problém aj kamarátovy čo žil 2 roky v anglicku niečo porozumieť.

karkulkaa

chod je super...ja som žila 2,5 roka v Škótsku a dajú sa tam nakúpiť super veci...hlavne vyhľadávaj designer outlet.Máš tam značkové veci a nízke ceny...ja som si tak nakúpila kopu tričiek z Nextu za 3 libry....a športové veci sú tiež lacné a ešte keď sa zmestíš do detských čísel (detské veci tam majú do 15.rokov a niekedy aj tie mi boli veľké) tak nakúpiš pekne a lacno..tak neváhaj a nakupuj...hlavne si vezmi dosť peňazí :D