Prenasleduje ma bývalý

Príspevok v téme: Prenasleduje ma bývalý
akoztohovon

Z mojim bývalým som sa rozišla asi pred mesiacom a odvtedy ma stále sleduje. Chodí vždy tam kde je, ak idem niekde s kamarátkami vždy je tam "náhoou" aj on. Najprv sa ma snažil vytočiť keď začal chodiť s jednou babou ktorú vie že nemám rada a nachvál chodil všade predo mnou s nou, a po tyzni mi napisal ze sa ospavelnuje ale ze on sa ma stale nevie vzdat a myslel si ze tymto aspon uputa pozornost. Odvtedy už neurobi lnič takéto ale STÁLE MA sleduje... eneodpsiujem mu, nedvíham mu telefóny nič a on to stále robi. Co mam robit?

emilly82

Prečo nefunguje rada od anjelik9? Ten dotyčný ju sleduje a už to nie je celkom normálne. Taký človek je zúfalý a keď sa pred ním bude promenádovať s iným, môže ho vyprovokovať k napadnutiu alebo iným hlúpostiam ( vlastná skúsenosť ). Môžeš ohroziť seba aj priateľa. Jediné čo funguje je ignorácia, ale totálna alebo odsťahovať sa.

lost

Ignoracia je taka "tutovka", isteze.. len to chce pevne nervy a velku davku trpezlivosti, ak ju zakladatelka temy ma, tak je to asi lepsia cesta ako z toho von...

lost

JOJS - mna napadlo presne to iste co napisal(a) anjelik9 ...
mozes mi vysvetlit preco je to koko*ina? :P

Skor by som povedal ze je to provokacia, moze to urychlit situaciu k dobru, ale aj k zlu samozrejme..

Ked uz nieco kritizujes, snaz sa napisat aj preco, aby ludia pochopili...

Dam priklad preco si myslim, ze by to MOHLO fungovat:
- chlapec si uvedomi ze ma konkurenciu a nebude si tolko dovolovat, asi, uz..
- moze si zaroven uvedomit ze to uz nema sancu, ze je akoztohovon uz zadana..
Preco by to nemuselo fungovat?
- jedine co ma napada je ze chlapcovi by preskocilo a urobi nieco co olutuje, ale ak nie je psychicky chory nevidim na to velky dovod..

No a teraz ty :-)

katynka552

ja mam ten isty problem.a mam ho uz viac nez tri roky.a skusila som asi vsetko.,najlepsie co mozes spravit podla mna je, ako radia uz aj ti podo mnou, ignoracia.ignoracia jeho ingnoracia jeho aj v tvojich myslienkach.zabudnut na neho.neriesit.nech si chodi keda chce robi co chce.ako cudzi clovek.....ja som sa s tym mojim rozisla v dobrom ale tym svojim obtazovanim zasiel tak daleko ze sa mu dnes ani nepozdravim.

kajka01

ignoracia...a hlavne nedavaj najavo ako ti to strasne prekaza ked ho aj niekde stretnes lebo potom ho to bude bavit ked budes reagovat...proste ked niekde budes akokeby tam nebol, ked napise neodpis a tak
mesiac je este kratko zrejme to chlapca bavi, ale hadam prejde

JOJS

TO čO TI radí anjelik je čista koko*ina to neber do uvahy poradím ti radu prešiel som si týmto ....skutočnosti ta miluje a chce aby si žiarlila ...ak ho fakt nelubiš musíš ho ignorovať nič ine ti nezostava a čas je najlepší liek ked by si posluchla radu anjelika mala by si len problem stým že by si mu robila nervy a on by robil dosť zufale veci radím ti dobre ignoracia a musíš mu do hlavy vtlc že život ide dalej ludia sa schadzaju a rozchádzaju ....