Fakt dobry sampon a maska...

Príspevok v téme: Fakt dobry sampon a maska...
1Lucia1

Nevie nikto poradiť nejaky dobry sampon a masku? Taky z ktoreho nebudem mať splasnute a ťažke vlasy čo sa mi stava často...:) Teraz použivam syoss a fakt mam po nom spasnute a akokeby mastne vlasy :/ takze neodporučam...Inak som počula že su vraj dobre tie elseve s materskou kašičkou ma niekto skusenosti?

maddie

podľa mňa má dobré šampóny Balea aj Gliss Kur...ale plánujem vyskúšať Ultra Doux od Garnier...máte niekto skúsenosti? :)

MMMAAAFFF

Tak elseve neodporučam. Je to asi najhorší šampon..používala som ho aj masku a celu sadu a po mesiaci mi uplne zničil vlasy...do teraz ich neviem dať tak ake boli pred tým :(...Vlasy sa mi cuchajú su pouzlene no katastrofa...a totalne zničene a suche...teraz používam šampon Nivea a balzám gliss kur a spray na rozčesanie nivea...S týmto som zatial celkom spokojná.

simka111

Maska na vlasy- Genera regenerante :D je fakt úžasna..su rozne druhy- na poskodene vlasy, normalne... a šampon neviem poradit ja som mala uz vsetky možne a ani s jednym som nebola spokojna :D ale teraz pouzivam obycajny brezovy a nato kondicioner garnier avokadovy a to je celkom fajn.. aspon trocha ušetrim a viem ze si na hlavu nedavam chemiu

Eva 27

ja milujem biely klorane s ovsom. da sa kupit v lekarni. je velmi jemny, dobre peni, zaujimavo vonia, setri vlasy, nerobi lupiny. uzasny

jarkaaaaaaaa

vyborny sampon na objem vlasov je alvedre v bielom baleni s ruzovym vrchnakom - je tam napisane ze je na objem
a schauma v tmavozelenom obale - myslim ze to je nejaka novinka
tieto sampony mi fakt robia vacsi objem na vlasoch
ale aj balea sapony su dobre