Rozlucka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlucka so slobodou
svetluska258

Chcem sa spytat,aky mate vy nazor na rozlucku so slobodou?Podla mna to je len jeden debilny zvyk z Ameriky(ako ja valentin,a pod.)pri ktorom vznikaju mnohe hadky a nezrovnalosti a mnoho krat aj nevera. Myslim si,ze clovek,ktory vstupuje do manzelstva,tam predsa nejde nasilu aby sa musel lucit so slobodou-slobodnym clovekom predsa zostane aj v manzelstve ale v obmedzenej miere.Chodim s priatelom uz 3 roky a chystame v buducej dobe svadbu.Ja osobne nesuhlasim s tymto a nepotrebujem ist zapijat slobodu.On je mojim opakom.Bohuzial ma takych kamaratov,ze ti by len pili a pocitam s tym,ze na rozlucku ho stiahnu do niakeho bordelu.Dufam,ze neverny nebude, ale aj to pomyslenie,ze sa tam bude okolo neho tocit nejaka naha cudzia baba, mi nieje 100 x prijemny. Ja proste s tym nesuhlasim.Myslim si,ze sa da na niecom takomto dohodnut spolocne a spolocne sa ist zabavit niekam aj s kamaratmi ako ,,slobodni" Aky mate nazor na to vy?

gima

svetluska,nie je to ziaden blby zv.z ameriky,bolo to aj niekedy a volalo sa to pierkoviny,ale fungovalo to trochu inak ako teraz-ale asi fakt nejake veci prebrali aj z usa,ako keby my sme nemali svoje tradicie-je to na smiech-oni by nase tradicie urcite neosvojili

kajka01

presne ako napisala rada
priatel pojde obcas von s kamosmi aj po svadbe a nebude v tom nijaky rozdiel, len mu povedz ze nechces aby sa zucastnoval takych akcii ako su stripterky, bordely a pod..to by sa ani mne ta predstava nepacila.
v podstate "rozlucka so slobodou" je ako hocijaky vyjazd von s kamosmi len to ma takyto nadpis aby mali moznost si vyrazit.
a svojho priatela hadam poznas a veris mu

Anita11

Svetluška,
Keď si ho chceš brať, tak ho asi už poznáš, či má sklon k popisovaným zábavám. Moj manžel sa lúčil so slobodou už pred 25 rokmi. Posedeli a popili s kamarátmi, a tak potom chodil aj ako ženatí, keď sa lúčili ďalší z partie.
Samozrejme, že tam neboli nijaké nahé ženy /bordel tu ešte nefungoval/. Ja ale možem povedať, že moj manžel by sa do takej spoločnosti ani nezapojil. K takej zábave má odpor aj dnes.

.....Je to len na Vás dvoch, ako svoju predstavu o zábave zjednotíte.....

Stotožňujem sa s názorom, že keby sa mal lúčiť so slobodou, ako popisuje "pajác", ťažko by som mu potom povedala áno. Každý si pod pojmom sloboda a zábava predstavuje asi niečo iné.
Skús sa ho opýtať, ako by prijal, keby si sa lúčila podobne so slobodou ty.
Či by mu nevadila nahá cudzia mužská spoločnosť vedľa teba????????
/Myslím to len teoreticky - prakticky mi pri tom pomyslení pomaly dvíha žalúdok/

Slobodna

Hej je to debilný zvyk,"už sa teším na tú svoju, keď mi baby objednajú striptéra :-)) pretože v ten jediný večer či noc, budem mať na to skvelé alibi - rozlúčku so slobodou"(to je irónia).Ono je to skôr pre tých ľudí okolo ako pre samotného nastávajúceho- nastávajúcu, je to skôr príležitosť vybúriť sa pre zakomplexovaných kamarátov, ktorí sa môžu vtedy odtrhnúť z reťaze. Sú 3 možnosti:
1. ženích/ nevesta sa na to tešia a užijú si to.
2. ženích/ nevesta je slaboch/ slaboška, ktorá nedokáže odmietnuť a pretrpí to.
3. ženích/ nevesta si rázne povie ako chce aby jeho rozlúčka so slobodou vyzerala, poprípade v tom nevidí žiadny zmysel a žiadna nebude.

Mimochodom, kamarátok a kamarátov sa mi doteraz povydávalo a poženilo viac než dosť a doteraz som na žiadnej rozlúčke so slobodou nebola. Asi preto, že sú to normálni inteligentní ľudia a nie žiadny bujaci :-)) Aj tak neviem na čo si to tí chlapi tak užívajú, keď niektorí aj po svadbe žijú absolútne rovnaký- slobodný život(alkohol, nevera) ako predtým.

rada

pises, ze sa v buducnosti chysta svadba, este nie je, zbytocne sa dopredu stresujes a rozmyslas co a ako. Rozlucka so slobodou, to je taky iba zvyk. Tvoj nastavajuci sa moze opit nielen pred svadbou, ale moze aj po. Tu musis sa naucit doverovat a poznat povahu tvojho priatela, ci je toho schopny. Ved vies koho si beries, ta ne? Prekonaj strach a ber to s nadhladom. Ja sa tiez budem o rok vydavat a tesim sa na to, nezamyslam sa, co bude na rozlucke.

pajac

bol som parkrat na takej rozlucke - svojej a kamosov.Bolo super.No a moja manzelka mala z toho tiez super zazitok.Bol vraj vysoky ciernokozi mulat s velkym .Bral dievcatam ruky aby si ho chytili.Vraj to bola celkom prca.Dokonca sa nasli take,co sa s nim bozkavali.Netusim,co na tom vidis zle.Mas moznost spoznat skutocne svojho buduceho,ci vobec stoji za to.Mne sedeli krasne dievcata na nohach v case,kedy som bol na vlastnej rozlucke.Mal som k dispozicii,co mi hrdlo racilo.Viem,ze som sa im dokonca pacil.Ale nestalo to za to a tak ostalo len pri tanci.Nauc sa nechavat dejom volny priebeh.Mnoho veci zistis a podla nich sa zariadis.

lost

toto tu uz raz bolo sa mi zda, alebo mi uz sibe zas? :D

striptiz ako rozlucka je chujovina trosku :)

nieco ako "futbalovy vikend".. je snad lepsie , chlapi ako chlapi, ale 100 ludi 100 chuti :)

cajik

fíha.. skus sa s nim porozpravat ci nemozte ist takto spolu.. ja by som sa zgrcala keby chceli kamosi vytiahnut toho mojho na taku rozlucku kde budu mat daku slapku (aj ked viem ze by nepodviedol).. ale keby sa chcel ist len opit tak by som to mozno prezila no :)

svetluska258

LDenzl: nepozeram panelak, nemam cas na telefiziu a Kajka: ako sa da sklbit nieco co jeden vobec nechce a druhy si stoji za tym?