DOST!!!!!! CHCEM BYT AKO PREDTYM!!

Príspevok v téme: DOST!!!!!! CHCEM BYT AKO PREDTYM!!
betka20

Znova nova tema znova slova ze sa chcem vyliecit.Poviete si:to si uz hovorila mnoho krat.Teraz to myslim vazne,ziadne vyhovorky,ze sa chcem vyliecit ale chudnut.Chcem zmenit stravovanie a ak schudnem schudnem ak nie naucim sa postupne mat samu seba taku aka som.Nemusim vyzerat ako modelka alebo niekto kym nemozem byt.Chcem byt samou sebou.Nechcem uz trpiet.pol hodinu som nad tym rozmyslala nieco sa vo mne udialo.Urcite vas napadne ze mi uz nacisto sibe.Ja viem aj mate dovod ved som tu toho napisala.
Prosim len mi poradte ako by som sa mala stravovat viem ze to ako som sa chcela by ma za chvilu priviedlo k anorexii.Nechcem to.

iris.

babeny,ja som kedysi mala oddelenu stravu,a schudla som dost. a to som jedla vsetko,len oddelene,doobeda iba ovocie, a vecere som mala hocikedy velku misu zeleninoveho salatu. kupila som si knihu Ako si ovladat telo a tam som nasla pravidla,co na mne zabrali dokonale!!

sewie

beti,super rozhodnutie!...ved som ti dala uz milion rad...ak ti este nieco nie je jasne,v pohode sa spyatj,ked viem tak pomozem!