Depilácia

Príspevok v téme: Depilácia
Zvedavô

Ahojte!Chcela by som sa nieco opytat...Kupila som si depilacny krem Opilca.Trapia ma chlpky na hrudi brusku,a preto by som rada vediet,ci ten krem mozem pouzit aj tam.Kedze som tmavovlaska,tie chlpky su trosku viac viditelnejsie,ako by som chcela.Bojim sa,ze chlpky mi potom budu vyrastat ako po holeni ziletkou (rychlejsie,hrubsie a tmavsie).Oplati sa to?Ako rychlo to bude teda rast a v akej intenzite?A neostanu mi tam nejake ine neziaduce reakcie?Nechcem to potom lutovat.Prosim,poradte mi!Dakujeeem:o)

lenkaaaaaaaa

ten melir a peroxid zozenies v kazdej drogerii. melir je taky prasok. mas tam aj navod ako to treba zmiesat s peroxidom. ved sa popytaj predavacky, isto ti poradi kde presne to maju :)

Zvedavô

Dakujem babenky,dobre padnu nejake rady:o)A som nevedela ze peroxid maju aj v drogerke...a s kokosovou aromou,super potom.Som si predstavovala ze to bude nejaky mega smrad desivy:D A ten melir nezozeniem tiez v drogerke?Medzi farbami na vlasy...

cappy_

no to je taky modry melir...kupis ho v obchode s kadernickymi pomockami...a peroxid kupujem vyhradne len z drogerky v takej bielej flasticke, s avola tusim Ice cream, ma taku kokosovu vonu...a mne slnko enskodilo

Zvedavô

Ja by som bola uplne najradsej,keby som uz opalena kompletne.Tie chlpky by bolo menej vidiet celkovo.Ale tym,ze som ece bleda,tak su vyraznejsie.Su sice jemne,ale ja osobne ich tam vidim.Ach,mame my to tazke:D A aky odtien toho melira?Mozete mi poradit aj konkretnu znacku?Mozno to teda skusim!

lenkaa123456

neboj, to odfarbovanie nieje az take drazdive na pokozku. ved zeny si to bezne davaju na hlavu s este silnejsim peroxidom. ale ak sa predsalen bojis, vyskusaj to najprv naniest na maly kusok tela a nechaj to tam 15 min. a uvidis ako nato pokozka zareaguje

Zvedavô

Jasne,hadam vyskusam..i ked mam trochu strach,bo mam dost citlivu pokozku..Ked holim nohy ziletkou,vzdy sa mi zapalia take vyrazky:o(A ten melir potom daky taky ze do blond odtien?A ten flak,som myslela ze ci pri opalovani neostane biele to miesto,kde bol ten peroxid naneseny..hihi..

cappy_

tak sam peroxid ti neodfarbi nic...takze zbytocne..kup si 6% peroxid a melirovaci prasok..daj tak cca trochu vaic peroxidu ako prasku...staci malo...dobre rozmiesaj a natieraj...mna to svrbi ked to posobi...a potom ostane ti taky flak...ale ten po 2 hodinkach zmizne...ja to mam aj 20 minut...pokozku to nespali

Zvedavô

A ten peroxid musim pouzit len s tym melirom?Keby ho pouzijem sam?A nie je velmi drazdivy?Bojim sa,aby mi nejako agresivne nereagoval na kozu...a aby som potom pri opalovani nemala nejake flaky,alebo co...A ako casto je to potom nutne opakovat?Dakujem zatial za nazor:o)