vodičák-mať alebo nemať?

anjelik9

ja som vodičák nechcela a keby naši ked na škole boli kurzy aby som nešla tak ja z vlastnej vôle si ho nejak asi ani nerobim mám ho aj ked nejazdím bo naši mi do toho kecali lebo chceli aby som jazdila jak chcu oni a nie ako nas učili tak trucujem =D a pretym som v živote za volantom nesedela jak druhý že vedeli jazdiť a v poho som spravila na prvýkrát aj ked som sa bála viac jak na maturitu =DDD ale sranda bolaaa =) a jazdy byvaly v pohode kecali sme jazdili na nervy si liezli =DDD ale tak ja to beriem tak že raz sa mi zíde ked budem mat rodinu a deti bude treba odviesť doktorovi a tak bo mi napr byvame na dedine takže u nas jedine aftom ale zase poznam aj chalanov čo vodičák ani nemajú a nejak ich to ani nefascinuje aj ked vačšinou každý chalan hned vodičáka jazdit =)

cecill

Ja mam vodicak tiez od 18, ale realne som jazdila asi len par mesiacov po skuskach. Teraz mam 25, vodicak v dokladoch, ale soferovat sa bojim...Skusam sa odhodlat na nejake kondicne jazdy. Ono je sice fajn mat vodicak, ale ked nejazdis, je to ako keby si ho ani nemala. Takze aj to treba brat do uvahy. :)

sallyinka

ja som si vodicak urobila, lebo som ho dostala ako darcek na 18, ale nevyuzivam ho, pretoze studujem v prahe, kde je jednoduchsie sa pohabovat mhd. ratam vsak ale s tym ze mozno o 5 rokov mozno neskor, ked ho potrebovat budem tak to bude vyhoda, lebo nebudem musiet vtedy stracat cas na robenie si ho, ked uz toho volneho casu bude skutocne menej.