Podme sa zoznamit

zuzic

usmev:) ano volam sa zuzana, pre zaciatok neznasam ked ma niekto vola žužu, zuzanka, zuzicka tiez moc nemusim:D najradsej mam zuzik:) a vacsinou sa stale usmievam:) a casto mi sibka vyzeram ako blazonko kazdy den spravim nejaky trapas:)
a ty?:) aky si typ?:) tipujem ze si sangvinik a mila osobka ked sa stale usmievas:)

zuzic

denz ako bolave?:) ty co si robil?:PP
nechaj tak radsej:D
denz ty neveris?:) ja by som sa fakt hanbila pred chlapmi tvojho veku sa strasne hanbim:D lebo viac su uz stari, menej su mladi a toto su taki zreli ze sa strasne hanbim aj ked osm zevraj typicky sangvinik:) by si videl aka by som bola hanbliva:) a keby si pocul nas smiech hlavne moj tak by si sa tak sa nas hanbil ze by si zutekal urcite:DD
inac uz mam nakupene na tu torticku, smotanu, piskoty, lentilky, mandarinky, trubicky...bude haluz:D

usmev:)

ahoj anjelik! :) ver ci never, ja tu som zaregistrovana :) len teraz si neviem spomenut pod akym mailom som sa to prihlasila :) tolko hesiel a inych dolezitych informacii nosim v hlave az pomaly zabudam, no hanba mi :) ale skusim sa rozpamatat a snad sa mi podari moju sedu postavicku troska ozelenit :)

anjelik9

usmevik ale keby sa ete zaregistruješ tak budeš mať takú fajne jarnú sviežu zelenú farbu =)

btw kde máme mišku? kto bude dávať pozor? =)

lDenzl

zuzik- krcim lebo ich mam bolave:)) :P
A ako bolo volakedy?:))To myslis za komunistov?:D

Ty a hanbit sa pri mne?:)) Neverim:)To skor ja:P Ale tak zas by som nezutekal:)) Ja nemam problem :PP

usmev:)

ahoj zuzic! :)
takze nick mam hlavne z toho dovodu, ze sa stale usmievam :) ale taktiez milujem usmevy aj na inych ludoch! :) to je take peknee, ked sa niekto usmieva :)
a ty? :) volas sa Zuzka? :)