škrabanie v hrdle

Príspevok v téme: škrabanie v hrdle
Mihare

Moju 12 ročnú dcéru začalo už tri dni ako bere antibiotiká na hrdlo vždy podvečer okolo 23:00 ju začne škriabať v hrdle a má normálne záchvatzy suchého kašla. V noci sa jej púšťajú hlieny. Bere antibiotiká ale niako moc nepomahajúcez deň je úplne poriadku ale v noci nevie spať. Prosím Vás poraďte ako to zastaviť alebo zmierniť kým nepôjdeme ku doktorke...Ďakujem

Engie7

Uz dlhsiu dobu, cca od novembra ma velmi skrabe v krku. Zacalo to tym, ze mi lekarka nasadila tabletky na vysoky tlak ACCUZIDE, neskor som si precitala letak a zistila som, ze tieto mi ten kasel vyvolali. Tabletky som zmenila, avsak kasel nepresiel. Pocas dna mavam zachvaty, sprevadzane slzenim, v noci je to strasne, nebyt Codeinu, tak neviem, co by som robila, pretoze vobec nemozem spat, pripadne zaspim na nejakych par minut. Mam pocit, ze mi stekaju hlieny a tie mi drazdia hrdlo. Je to strasne, tak velmi by som si zelala konecne spat celu noc. Som fajciar, ale tieto problemy som nikdy nemala a zdoraznujem, ze zacali tym, ze som zacala brat tabletky na vysoky tlak. Beriem vselijake bylinky, caje, pohotovostne spreye /Astofresh/, uz som jak pojazdna lekaren. Prosim, pomozte mi.