Nechcem ist do skoly....

fdhfdshds

ale ked ja som poza este nikdy nesla..a dost sa bojim lebo som len prváčka a poza však ak to zistia ma vyrazia a rodičia zabijú

fdhfdshds

som na strednej prváčka...na OA
a inak pochybujem ze ma vyvolá mi ten predmnet máme 1x do týzdna a do konca roka uz iba 5x

dobra vila

Dufam, ze su uz aspon na strednej, lebo ked uz sa na zakladke ulievas :D.
Pocuj, a ved tak povedz rovno rodicom o co ti ide... O znamku na vysvedcku? (ved je este len april, to ta mozu este 100x vyvolat do juna a ked tomu nechapes, mas to jedno). Ale tak ja neviem, ako to mate... vsak ked ide o vysvedcko, doma povedz, ze by si si tou znamkou uplne pokaslala vysvedcko...
Si na strednej??? Alebo popros kamosku, nech ti napise ospravedlnenku :DDD. Ze ste boli odcestovani, alebo z rodinnych dovodov... booze, u nas to bola aka samozrejmost v triede. Cisty holubnik :DDD

fdhfdshds

no praveze ja uz ani z toho predmetu znamky nepotrebujem mám az 6 znamok a vychadza mi cistá dvojočka:) a tou písomkou by som si to len pokazila lebo ja tomu fakt nechápem:(( a podaktorý majú len po päť známok tak som na tom dobre:)
ale neviem ci mi uveria ked si vymyslím nejakú chorobu lebo ja nebívam chorá a tento sk. rok som este ani nebola:(

LilaAbner

nerob nic, uc sa, chod a pisomku napis. lebo (aspon za mojich skolskych cias tak byvalo) pisomky, ktore nestihnes,si ta aj tak pockajú.a potom to budes pisat sama, profak bude davat pozor len na teba, a v tom pripade je fakt lepsie pisat spolu s ostatnymi (tam sa aj tahacik lahsie strati). co ty na to?:-)

dobra vila

Povedat im, ze mas pisomku, na ktoru nechces ist, bodka :D. Ak si vela na hodinach nechybala a ostatne pisomky mas, mozno to aj zaberie...

alebo ked si dobra herecka, tak nejaku klasiku - boli ta brucho (len to aj uhraj, popripade chod na zachod, akoby si mala hnacku a behaj tam kazdych pat minut :D)... Co ja viem...