Rychle vyliecenie - crevna chripka

nastia

Mne pomohla voda + lyžička soli + lyžička cukru - dodá to potrebné látky, ktoré počas virózy z tela vylúčiš (aj infúzie obsahujú tieto prvky), pila som to po dvoch-troch glgoch každú chvíľu. Tiež odporúčam aj čierny čaj, ale samozrejme len po troške. Pomohli mi aj studené obklady - nie len na teplotu, ale aj počas prestávok medzi vracaniami a čierne uhlie, treba ho pochrúmať a prehltnúť. Ono pôjde preč z tela veľmi rýchlo, ale aspoň nebudete vraciať na prázdno a bude to rýchlejšie. Diéta je samozrejmá, ale myslím, že nikoho ani nenapadne dať si niečo do žalúdka, pretože by ste to aj tak hneď vyvrátili. Potom je veľmi dobrý banán, sucháre, rohlíky a neskôr aj zeleninová polievka, kde je veľa mrkvy.

RNG

Podobne, ako uvedene priznaky sa prejavuju ropzne potravinove nakazy, nielen viralne.Viralne su rychle, inkubacna doba v hodinach,a casto rychlo odidu. Mnohe bakterialne sa prejavia az za vyse 24 hodin, i viac a znicit ich trva podstatne dlhsie.
Ja keby som nieco take dostal, nespekulujem a beriem GSE roztok na bakterie, berberine na creva vseobecne, a chaparal pre mozne viralne dovody.
Takze tak by to bolo celkove pokryte a nemusel by som cakat na nazory lekara a laboratorne rozbory.

Inac tu je ich vymenovanych plno
en.wikipedia.org
Samozrejme by som pil hodne vody, mineralizovanej proti dehydratacii na odstranenie toxinov z tela, bral hromady mikrovlaknin na odmorenie criev(absorbcia), zahustenie stolice a na podporu a rozmnozovanie nasadenych kvalitnych probiotik
Pod kvalitne myslim 10 miliard mnozstva kultur, ktore su tepelne a kyselinovo odolne. Inac ich clovek moze uz kupit neaktivne/mrtve alebo nepreziju prechod cez kysly zaludok.
Prva pmoc okamzite pri zaludocnych tazkostiaj je samozrejme vypit poldeci koloidnej striebornej vody. Ta znici aj bakterie aj virusy v zaludku, skor nez sa ich privela dostane do criev.
Na creva je koloidna strieborna voda velmi malo ucinna, lebo pri zmiesani s telesnymi tekutinami tj najma zaludocnymi stavami je za par sekund jej ucinnost velmi znizena(iony striebra sa rekombinuju=neutralizuju a tym ich ucinnost poklesne o vyse 3 rady.)

p.čr.chrípka

veľa tekutín, áno...ale ja som vyvzvracala všetko aj lyžičku vody, vlstné sliny...
mohla som piť po lyžičkách vodu a dokiaľ som neprestala vracať, dali ma na infúzie,

pless

Ja to mám teraz, resp. 3 deň. Prvý deň len na mňa niečo liezlo, ako sa povie, boleli ma kosti, svaly a hlava. Večer telota a celú noc na záchode, ráno 38,5C čo som už roky nemala, celý deň dieta - sucháre, macese, ražný chlieb som jedla, koka-kolu pila a čierny čaj. stolica už bola len 3x za deň. No a večer som už bola fit. Aj som sa dobre najedla (konečne), samozrejme nie moc mastné a ťažké. Teplota klesla, už je fajn, i ke´d ešte nie 100 percent, tak 90. Takže črevná chrípka je zlé, ale rýchle ochorenie a u mňa odišlo tak rýchlo, ako prišlo. Držím všetkým "postihnutým" palce. Kolegovia to mali na jar, ja teraz, v najhorúcejšom lete. Tak veľa zdravíčka všetkým. K.

delphia

este by ma zaujimalo, odkial to vies s takou istotou, ze ide o chripku. hnacky su spriavodnym priznakom aj inych ochoreni, nie len crevnej chripky

Karina

k spominanym pridam uz len banany - hnackou sa z tela odplavuje vela draslika a banany su na zaludocne a traviace problemy ako balzam... zopar piskot k tomu a mas jedno z dennych jedal splnene

matamata

na to staci dieta..vela tekutin pretoze hnacka sposobuje dehydrataciu a suchare..po dvoch dnoch aj suche zemiaky a postupne pridavat..pokym budes jest stale rovnako tak ti to tak lahko neprejde..mavala som s tym velke problemy a rada odbornikov? len dieta

babuš

Ono to obvykle prejde za 24 hodín samo - ale rátaj s tým, že ešte týždeň budeš slabý ako mucha, rozhodne nie fit.
Tá smecta každopádne pomôže, horšie by bolo, ak by sa pridalo zvracanie. Pridaj k tomu aj dietu, sucháre, nesladený čierny čaj, všetkého po troške, radšej častejšie.