ZA DVA TYZDNE SCHUDNUT 4 KG?AKO???!!p.s:je to strasne surne

smejka1

NEDOCHODKO,potom s tou dietou ZACNEM,lenteraz na to nemam cas.od zajtra zacinam na dva tyzdne....chudnut.potom budem mat cas tri mesiace,aby som pomalinky chudla

iris.

tak doobeda iba ovocie,potom jedz nieco normalne,ale nekombinuj vsetko dohromady: napr iba kurca bez ryze alebo ryzu bez kurcata so zeleninou. a na veceru jedz tiez,napr.zeleninovy salat. pritom cvic,a vela pi. a este nieco by ti mohlo pomoct,navrhla by som nejest chlieb a pecivo.

nedochodko

No už má pomaly k 80lebo sa tiež rozjedla, že jedla jedno cez druhé, žiadny systém, myslím, že keď začneš túto diétu, tak tie kilá pôjdu dole, keď herečka Paveleková schudla a to je už staršia osoba, kde ten metabolizmus už tak nefunguje ako u mladých, tak myslím, že tie kilá u teba pôjdu dole. Len musíš dodržať, to čo je tam písané.Po pravej strane je modré okienko a v ňom nápis " ONLINE KNIHKUPECTVO" tak tam klikni a keď sa ti otvorí okno, hneď hore je stránka www.martinus.sk, tak tam klikni a pokračuj ako som ti napísala. Nerob si žiadnu drastickú diétu ale začni s touto a bude to v pohode. čau.

smejka1

NEDOCHODKO a tvoja dcera ma kolko kilo?vies ale ked....potom uz zacnem chudnut riadne,ale tieto dva tyzdne MUSIM drzat abstak,aby som schudla tolko,kolko potrebujem.myslis ze by sa mi podarilo schudnut na 66,5?????????

nedochodko

No pri tvojej vyške možeš aj viac schudnúť. Moja dcéra má asi takú výšku ako ty, váži ešte viac, lebo tiež rada je, ja mám po 50 a tiež tie kilá navyše, a ideme chudnúť podľa tej rozlišovacej diéty, kde je strava pestrá,takže nebude nejaký absťák, že nám chýba nejaka poživatina, dokonca v určitý deň môžeš jesť zmrzlinu, zákusok alebo čokoládku, Ale musíš dodržať poradie dní, v ktorých máš čo jesť, aby diéta bola účinná. Takže nelamentuj ale otvor si stránku www.martinus.sk, klikni na tú knihu a otvoria sa ti príspevky a iné. Ahoj

smejka1

ale ked ja neviem co mam robit....musim schudnut MINIMALNE 4 kg!!takze na ranajky by som si dala banan alebo in ovocie,obed normal,a potom len raz ovocie,a kazdy den cvicit a plavat....a tancovat

smejka1

123456 lebo chodime na endokrinologiu kazde tri mesiace.no a ja idem o 15 dni..ale boli same oslavy,swiatky,lenosenie,a kilecka navyse..mam 163cm,72kg,a obvod pasu 96cm:-/..bozee....no...