preco vydata zena nedba-nestara o svoje telo?

wanda

Pre qee - Keby si rozmyslal-a, tak by si mozno prisiel/la na to, ze zenam po porode sa zmeni kvalita vlasov. Kazda by chcela mat vlasy ako princezna, len sa spytaj vydatych zien! Aj stihla by chcela byt kazda, ale existuju napriklad hormony...ktore dokazu s vahou riadne zatocit.
Inak pre mesiacik - uplne trapna debata,predpokladam, ze nie si vydata zena s tromi detmi, tak by si taku blbu otazku do fora nedal/a....

kolosejka

Ja si myslim,ze to je len a len koli casu .Jednoducho nemaju tolko volneho casu ako za slobodna.Prichadzaju starosti o domacnost,a spolocne financie mozno i deti ..a predsa zena po porode nebude mat nikdy taku postavu ako za slobodna .Parados na tom je ze moj subjektivny nazor je ze chlapy v manzelstve su na tom horsie.Duplom sa o seba nestaraju .Poznam ...cest vynimkam ..

tiny

Ja si myslím že vidaté dbajú o seba rovnako ako predtým len to partneri inak vnímajú lebo sú s partnerkami 24hodín denne a vidia ich inak aj ako upravené, moja mamča má 50 a rovnako 55kg vždy mejkap dobré vlasy a čím je staršia tým dbá o seba viac a viac takže nesúhlasím s týmto názorom.

frontman

mozno preto, ze vydate zeny zistia, ze dlhe vlasy su neprakticke. a ked uz nepotrebuju balit muzov, tak su im zbytocne.

qee

vidis vidis... tak predsa je to tak ! Neviem preco to robia...vraj "zostat doma" ako keby to bol dovod tss =)!!! Kazdopande je to zaujmave toto ;) ! Tak Slecny nestrihajte sa... takto je to krajsie >.<

katika88

Qee ta ked su blbe ;-)) mojej segre svokra tiez nakazala nech sa ostriha ze uz je vydata zena a mala by byt vraj dama :-) ale ona na to zvysoka sak nebude si nicit pekne vlasy ne?Neviem preco si vela zien znici svoju korunu krasy.

qee

Samozrejme ze maju =) !!! Ale velka vacsina sa ostriha... vazne !!! Mozno nie hned ale po case ano. Ked ides v MHD tak si to vsimni, s 99% istotou budes vediet ktora je vydata a ktora nie (samozrejme aj podla veku hladaj) !!! Je to sranda =) To som rad ze by si sa neostrihala, to je dobra sprava...je to krajsie ;) PaPa