zastrihavanie chlpkov

Príspevok v téme: zastrihavanie chlpkov
lea22b

Dobry den, chcela by som sa vas spytat, co si myslite o zastrihavani chlpkov nad hornou perou prip. na krku?.. absolvovala som IPL epilaciu hornej pery, takisto aj vypalovanie ihlou, ale mozem povedat, ze som len vyhodila peniaze. lebo tie chlpky tam mam stale a navyse mi vadi, ze su dlhsie. Kozmeticka mi povedala, ze niektore zeny si ich aj pristrihuju. Je to vhodne? nebudu rast rychlejsie resp. aj tmavsie? a v poslednej dobe (asi pol roka dozadu) badam, ze mam ovela tmavsie chlpy aj na rukach a v oblasti bikin. moze to mat povod aj v nejakej hormonalnej poruche alebo nieco take? dakujem

lea22b

no takze dnes som sa rozhodla vyskusat ten peroxid s melirovacim praskom, ze co to spravi..nenaniesla som si to hned nad hornu peru, ale ze najprv vyskusam niekde, kde to nie je take viditelne, ze aka bude reakcia. tak som to skusila na oblast bruska, kedze som tam mala taky troska pasik chlpkov../no ako je to u chlapov/ a musim povedat, ze naozaj to zosvetlilo a chlpky su uplne svetlunke ALE!! co sa stalo- kedze som bola opalena tak kde som mala pasik tmavych chlpkov, mam teraz vytahany pasik..som zvedava ci sa to da normalu alebo ci tak budem pobehovat cele leto..tmave brucho a pod pupkom svetly pas!!! no ma trafi..ani z voza ani na voz!!

lea22b

momica- no mali to v klasickej drogerii. nie takej, ze DM alebo 101 Drogerie a pod. ale len v takej normalnej obycajnej drogerii a tam mali ten peroxid-dokonca 3, 6 a 12%
hmm.. a na vysetreni som bola a nic mi nezistili..aa napr. tak pozorujem na sebe viac za poselednych 10mesiacov cca. ze mam chlpky naozaj na celom tele! a dost viditelne a take viac-ako by zena mala mat

momica

Ahoj lea prosím ťa kde si zohnala ten melirovaci prášok s peroxidom lebo ja viem zohnať len šistý 3 % peroxid a to nestačí dakujem

lea22b

no takze vcera som si kupila ten peroxid s melirovacim praskom..este som to ale neskusala a az dnes som zistila, ze to nie peroxid klasicky-tekutina ale je to krem.. nebude to vadit?? a tam pise, ze sa pouziva pri farbeni vlasov.. tak len dufam, ze to nebude nieco zle.. lebo je toho az 150ml. tak neviem co s tym budem robit, ak to nebude vhodne na chlpky.. nemoze mi to uskodit??

luciaaaaaaa

tak ako ti radi nefertiti, vznikne z toho taka kremova hmota. nechaj posobit asi 5 minut, potom skus zotriet maly kusok, uvidis ci to zosvetlilo, ak nie nechaj posobit dlhsie. myslim ze to moezs nanasat vsade. ale ak mas citlivu pokozku tak najprv to nanes na nejake skryte miesto ci sa ti z toho nespravi nejaka reakcia

lea22b

melirovaci prasok? aha.. a to sa potom ako nanaša??.. lebo keby len peroxid, tak na vatu a otriet hornu peru (pripadne mozu sa aj ine casti?) a ako to je s tym praskom? nemozem mat potom z toho nejake vyrazky??

a ked su chlky take dlhsie ale nie je ich vela napr. na krku pod bradou lepsie povedane.. co s nimi?

luciaaaaaaa

lepsi asi bude viac %. da sa kupit vseliaky v drogerii. ale potrebujes k tomu aj melirovaci prasok - tiez v drogerke kupis. stoji asi 2 eura