Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

[zruseny12]

...napr.ta mikroskopicka kvapka krvi,je dobra,lebo tam ti lekar zisti kolko mas vit.B a ci nemas v tele stres atd.aspon mne to zistili,mala som nedostatok vit.B a v tele STRESS ukazalo mi to v krvi...toto mi velmi pomohlo,lebo som zacala brat B-KOMPLEX FORTE...A VELMI MI POMOHLO PRI PREKONAVANI ZDRAV.PROBL. ATD.

[zruseny12]

LIENOCKA
...presne ako pises su dni ked aj mna bolia nenormalne svaly kosti atd.a su dni,ze sa citim perfektne...
aby si lepsie znasala to vsetko tak si kup B-KOMPLEX FORTE... trochu ti pomoze zmiernit stress...
inak precitaj si-ake su dolezite vit.B pre cloveka a jeho telo...a vit.B RYCHLO NICI STRESS V TELE...
a ked ti niekto povie,ze mas napr.TETANIU a ze sa neda s tym nic robit,len psychl.ti pomoze never tomu...TETANIA ma tiez svojho povodcu atd.
pozri si o nej nieco v google.sk
ked si das do vyhladavaca TETANIA...
zistis si o nej nieco viac...
na svedomi to maju pristitne telieska atd.tak sa nedaj len tak odbyt...

lienocka2808

Vyšetrenie moču mi robili, aj biochemiu aj kultivaciu a všetko bolo ok. U psychologa som bola 3x aplikovala na mna rozhovor, potom som skladala nejake kocky, potom som kreslila nejake domceky, davala mi take obrazy a musela som hovorit co tam vidim. Vobec som sa u nej necitila prijemne a dokonca pri mne telefonovala pocas terapie. Bola proste divna a normalne som sa jej bala.Z tej spravy co mi dala, som skorej vydedukovala, ze sa zamerala na moju vizualnu pamat a taketo veci. proste nic mi to nedalo.

joni_

lienocka este otazka, bola si u psychologa len na rozhovor, alebo mas urobene aj testy na depresiu alebo podobne veci? to je tiez dolezite, bud sa nieco najde, alebo mas pre ostatnych lekarov na papieri ze ti po psych. stranke nic nie je

joni_

lienocka v NURCH su ozaj odbornici, len ta tam musi niekto odporucit, ja som bola od reumatologa, ale myslim ze by mohol aj ortoped kvoli klbom alebo tusim aj imunolog. Hlavne to nevzdaj. Je to des stale sa niekoho doprosovat a presviedcat ludi ze si nevymyslas... viem o tom svoje
a nie je na skodu uzivat co tu uz dakto radil - protizapalove a protibakterialne a podobne veci, posilnovat imunitu... Ono je to tak, aspom u mna, ze nakoniec mi sice zistili diagnozu ale zaroven mi oznamili ze nemaju na to liek. Tak ci tak si musim hladat pomoc sama, hlavne v prirodnych veciach, vitaminoch atd... Ale samozrejme sa cloveku lepsie zije, ked sice ma problemy, ale vie ich aspom pomenovat a tym padom aj vie k tomu prisposobit svoj zivot, vie co mu skodi a co nie...

FEROa3

Zvýšiť na maximálnu možnú odolnosť organizmu, aby sa upresnili ložiska chorôb. Potom je možné presne určiť v čom je príčina.Piť čistú zdravú vodu. Zvýšiť odolnosť je treba prirodzenou stravou !

[zruseny17]

no ja som mala najprv testy tiez ok,ale casom asi az po roku sa mi zhorsili testy u reumatologa,potom mi vypisal papier do NURCHu a tam mi robili vsetky tie specialne testy...Pokial ja viem tak ta tam moze odporucit reumatolog.Ja som mala problemy aj s oblickami,takze v mojom pripade aj nefrolog...

lienocka2808

No na štítnu žľazu sa iba chystám už som si bola pre výmenný lístok u obvodnej. Ale asi 3 lekári čo som zatial u nich bola aj na preventívke z práce sa ma pýtali či nemám problémy so štítnou zlazou, na pohlad sa im nezdala. Ale hormony stitnej zlazy mi robene boli, dokonca 2x a bolo to ok, ale radsej si dam urobit este aj sonografiu.Ten kazein, je zaujimavy, co citam tak to ma dost ludi alergiu na tuto bielkovinu asi si dam spravit ten test. neviete mi niekto poradit akym sposobom by som sa mohla dostat na vysetrenie do piestan, co tam robia vsetky tie reumatologicke testy a autoimunitne testy?? Jedine cez nejakeho reumatologa?? Chcela by som tam ist pocula som dobre referencie, lenze moje vysledky ako reumatologicky faktor, aslo, sedimentacia su v poriadku, bohuzial klby a svaly ma ale napriek tomu bolia tak, ze niektore dni si musim zobrat dovolenku lebo nevladzem ist do prace. naopak niekedy je to ok, ale nezistila som nijaku suvislost medzi nicim, ze kedy je to ok a kedy nie.