Vztahy na dialku...ako ste na tom?

Príspevok v téme: Vztahy na dialku...ako ste na tom?
eminka345

nechcem pisat o nejakom probleme a tak, ale vacsina ludi vravi, ze ked je laska silna a uprimna, tym ze su ti dvaja ludia od seba daleko tak to vztah upevnuje.. alebo zistia ze si nechybaju a vztah stroskota.. moja skusenost je vsak trochu ina. ked som mala takyto vztah na dialku, ja na VS on doma 300km inde, no boli sme spolu pramalo. A skusenost nie je taka ze sa vztah upevnil, ale stroskotal. nie vsak kvoli tomu ze sme zistili ze si nechybame.. ukoncila som ho pretoze vzdy ked som ho najviac potrebovala, on tam nebol. a TOTO bol ten dovod.. nedokazem zivit lasku, ked ten clovek pri mne nestoji ked to najviac potrebujem. samozrejme som vztah ukoncila, no moj drahy :-) prisiel za mnou, byva v meste kde studujem a sme spolu takmer kazdy den.. a ta laska je naozaj silna.. ake mate vy skusenosti?

lucifer90

aj ja mam v podstate vztah na dialku s mojim chlapcekom,ktory je o 9 rokov starsi.ja studujem na vs a on pracuje 200km prec.je doma len na vikendy,no tie vzdy stoja za to,obcas si spravime predlzeny vikend,no nikdy mi ani len na um neprislo ukoncit kvoli niecomu takemu ako je dialka vztah a ani kvoli tomu,ze by nebol pri mne.vzdy ked sa nieco zavazne udeje sadneme jeden alebo druhy do auta a za chvilku sme spolu :)
katynka suhlasim,vzdy sa to da,ked sa dvaja lubia a doveruju si.ja sa sice moc na leto netesim,lebo pojdem do rakuska.no to len na dva tyzdne a potom budeme opat spolu :)

oh.my.gosh

hej zab8icka, to uz bolo interkontinetalne :) a lienocka to velmi pekne vystihla. len to podla mna musi byt docasne a koncit pristahovanim jedneho z dvojice, lebo donekonecna sa to neda. ja som vedela, ze ked skonci vysku sa vrati,a jupi je doma :)

lienocka2808

ja som mala vztah na dialku 6 rokov a skrachovalo to hlavne na tom, ze po tak dhhej dobe sme sa nikam neposunuli. Inak to bolo krasne. Nemyslim si, ze vztah na dialku je automaticky odsudeny na zanik. Treba mat cisty vztah z oboch stran a potom kazdy z vas urobi vsetko pre to aby mohol byt za kazdu cenu s tym druhym.

katynka552

ahoj.moj priatel studuje v meste kde obaja byvame .ja cestujem kazdy vikend 350km tam 350 spat,lebo studujem inde.a stoji mi za to.velmi si chybame.ale kazdu chvilku co mozme sme spolu.a cez tyzden si piseme cez net...ide to ak ti ten druhy za to stoji.teraz sa tesim na leto ze budeme konecne spolu:)