Tehotna?

Príspevok v téme: Tehotna?
kudrlinka

Dobry den. Moj problem je ten, ze uz mi to meska 4 dni. Poslednykrat som dostala o nieco skor a krv nebola taka cervena ako vzdy ale skor ruzovkasta a ku koncu hneda. Na tvari som sa strasne osipala s vyrazkami, vlastne take male cervene pupaky. A asi som aj viac unavena :/ ak to porovnam s minulostou. Raz mi uz menzes meskal - po prvykrat v zivote ale nebolo to nic. Teraz neviem :/ co myslite?

lamalakala

tiez som mala pravidelne periodu aj ked som brala hak aj ked som vysadila proste vzdy.a teraz mi meskala 12 dni. nafuknute bolave brucho v podbrusku ma pichalo ale skor na pravej strane.. aj prsniky napnute.len boli sviatky a nemala som kde kupit test.prisiel utorok rano reku ze idem si kupit testy aspon 3 rozne.a ono to prislo.. aj tak som sa sla poradit s lekarom ze preco.. po periode ma vysetril poslal na sono a vsetko okej cize to bolo psycho pricina.mam stres v skole,stahujem sa k priatelovi a to vsetko.. neboj sa hned tehotenstva,ale test si urcite sprav.aspon dva tri inej znacky

jessulik

kudrlinka
prestaň stresovať.možno že si to fakt len namýšlaš. ešte is skús pozrieť prsia.ak sa ti objavý na hornej časti prsníkov silnejšia žilka ktorá vedie až k bradavke tak si tehotná.mne sa už na začiatku objavila hoci neviem kolko týždňové môže byť to tvoje tehotenstvo ak tam vôbec je niečo také. to vínko by som aj ja vynechala na tvojom mieste.

levicaaaa

kudrlinka: vínko???? si si istá? vysoko pravdepodobné, že si tehotná a ty si chceš dať VÍNKO??? čítaš vôbec po sebe čo píšeš? neodprúčam ti piť alkohol. ak si tehotná, v tomto štádiu je mimoriadne nebezpečné experimentovať s takýmito vecami. radšej si fakt kúp už zajtra ten test nech vieš na čo si...

kudrlinka

Neviem ci si to uz len nenahovaram - ale som citliva, prsia, unavena. Jedno je iste, ze to meska a kedze mne to nikdy nemeska tak stresujem. Zajtra si dam vinko a v pondelok na vyrocie s mojim priatelom spravim test. U nas teraz cez vikend nekupim test...

jessulik

no ja by som sa vyjadrila z vlastnej skúsenosti.mám dve deti a obydve sa počali z prerušovanej súloži.akože plánované to s mužom nebolo. a čo sa týka toho pichania ja som pri obydvoch tehotenstvách cítila pri kašlaní pichanie ako vravíš.a ja keď som ležala na chrbte a zhlboka som sa nadýchla aj vtedy to pichalo.podla toho som už pri druhom vedela že som tehotná.ale u teba to nemusí biť tak.iné príznaky nemáš?

aluska1

preboha preco si nekups jeden tehotensky test a uvidis?myslis si ze ked budes polemizovat ci si prechladnuta alebo mas zastavene vetry alebo si tehotna alebo hocico ine, tak ti to pomoze?nie...sprav si test a uvidis