Prostitutky & HIV

Barbina458

Ahojte chcem sa opytat ake je riziko nakazi hiv ked som mala sex s kondomom a praskol pocas sexu? Hned ked som si to vsimla som si sla spravit rychlo vyplach ... dakujem za odpoved

nikolas16

Dobry den, mal som chraneny vaginalny sex , problem bol vtom ze SOM HO MAL S PROSTITUTKOU ktorami potom povedala ze he hiv pozitivna a vten den mala mentruaciu a bere drogy ake je riziko nakazy namam zatial ziadne priznaky hiv je tomu uz asi 3-4mesiace ...

jessulik

riešiť percento alebo presné čísla nakazených je dôležité pre spoločnosť a nie pre jedinca ako si ty.je to jedno či ti napíšu že tu máme nakazených 1000 ludí alebo len jedinú prostitútku.keby to pecento bolo ovela nižšie aj tak by si nemal byť pokojný.aj jediná infikovaná osoba medzi tisíckami zdravých môže nakaziť práve teba.takže sa neukludňuj tým že ich je málo.vieš vedšina ludí robí obrovsú chybu práve otázkou "prečo by sa to stalo práve mne?" ale ver tomu že aj tý nakazený si ju možmo volakedy kládli.takže buď opatrný a nerob dobudúcna takéto nerozvážne hlúposti.

raban83

no narast infikovanych rocne je az 100perc. za co vdacime homo-komunite lebo tvoria az 60perc z poctu.. plus to su iba ty poctivci ktory sa dali vysetrit... skutocny stav nikto nevie lebo nikto nechodi na testy... inak na ten strajk homosov bi som nesiel ani v skafandri... my slovaci sme strasne laxny k testom som zvedav kedy buchne u nas casovana bomba... potom budu plne cakarne smutnych ludi