Po vysadeni HAK

leus

opalka
ja som 2tyzdne bez a pribrala som 2kilo, vobec mi to nejde dole a to vela ani nejem...dnes v noci ma tak priserne bolel vajecnik, ze som si musela dat brufen, hrozne bolesti :( co vam robi ten YAM-daktora to spominala ze berie, ja si ho chcem kupit, pomoze mi odstranit tieto problemy?

opalka

lilli, leus

kolko ste bez hak a kolko ste pribrali?
ja somsi myslela, ze si to nejak nahovaram,alebo sa klame, ale naozaj to bolo tym, ide to straaaaaaasne pomaly dole....ale snazim sa
ja osm dnes bez HAK 3ti mesiac, az teraz sa mi miern ezhorsialplet, ale stale v norme - maskovatelnej make-upom
a som zvedava, ci kramy do tretice pridu v pondelok nacas
inak psychicky som uplne super, citim sa fajn

[zruseny13]

baby neviem prečo, ale aj ja som pribrala, čo som vysadila HAK + sa mi trochu zhoršila pleť... žiadne iné zmeny hmmmm

leus

mam 2tyzdne bez HAK, boli ma dost spodok brucha, aj pri pohlavnom styku a strasne bradavky, mam ich take napnute, ani sa ich dotknut! :( Pribrala som 2kilo...

opalka

liones, dakujem, potesila si ma :)ze uz asi teda naozaj nefungujem pod vplyvom HAK
uz len dat dole tie kila :)
dufam, ze je to len blba zhoda nahod, ze som pribrala v obdobi,kedy som aj vysadila

lionesssssss

opalka, mne chodia krámy na čas presne už trištvrte roka a nemyslím si teda, že je to vplyvom HAK :))))) mala som cyklus v pohode aj pred užívaním, aj teraz mám... buď rada že ti to neblbne, ale že ti to chodí presne... už dávno nefunguješ pod vplyvom HAK

opalka

boze, to sem uz vazne nikto nechodi ? :(

a ja uz 3ti mesiac bez HAK, zatial kramy dosli 2 x po sebe,presne na cas, plet ok, len nejak sa na man lepia kilecka :(((
mate s tym skusenosti?
kedy asi zacnem fungovat sama? teda nie kramy pod vplyvom zostatku hak vo mne,ale proste nejak samostatne....?
dakujem za odpoved, ak sa tu niekto zastavi

opalka

ahojte,
neviem,ci sem este niekto chodi z bab, co to vysadii,ale apson sa tak pre seba pochvalim,nech mam dobr ypocit:

dnes som bez HAK mesiac, plat super, kramy dosli na den presne, chut na sec lepsia, migreny presli, ani s mechurom nemam problemy....len PRSIA, stale velke, bolave....ale vydrzim
uzivam 2 x denne yam
dufam, ze tento vpohode stav je nim a nie tym, ze mam v tele stale vela hormonov po HAK a telo si zatial cerp astale z nich a este si nevsimlo, ze uz neberiem....dufam, ze toto som proste uz z vacsej casti ja a moje fungovanie telo ,moja plet a ie plet "antikoncepcna"

vydrzte, stoji to za to!!!

DadaSoka

Takze baby, ja tu uz dva tyzdne citam kadejake prispevky. Posledna tabletka dobrata v nedelu, po 10tich rokoch. V poslednej dobe sa mi dost zhorsila plet, celkovo som stale unavena, mozno je to aj koli tomu, ze mam dve prace uz niekolko rokov, takze som sa rozhodla skoncit s HAK. Asi to bude bomba pre moje telo, ale nejak to budem musiet vydrzat, ved uvidime. Tento rok budem mat 30, s priatelom sme spolu 6 rokov. Aj ked rozhodovanie bolo tazke, zijem na Cypre a niekedy ma to velmi taha domov. No ved uvidime, ako na vsetko zaposobi moje telo. Dufam, ze prestanem so studenymi rukami a nebudem taka nervozna workoholicka. Drzte mi palce