Konopny krem, resp ruzova voda - oplati sa?

Príspevok v téme: Konopny krem, resp ruzova voda - oplati sa?
cappy

Chcela by som skusensoti tych, co ho uz pouzili ci sa im vyplatil...za aku cenu ste ho kupili a ci vam pomohol...ja som pouzivala to pred 3 rokmi kremy a tie veci od koznej..teraz sami to vratilo a a od koznej kremy co dala, sa to len zhorsilo..najprv zaberala bioderma sebium, teraz mam pocit ze to uz vobec nepomaha, skor naopak
toto jedine som asi neskusala, tak rada by som vedela ako to posobi na inych...dakujem

ela_g

ja používam ružovú vodu skoro na všetko, miesto parfumu ,kdže prijemne vonia a parfemy už vobec nepouživam, na odličenie, na pleť.. vážne na všetko takže rovno velke balenie ak sa dá! a kupujem túto -odkaz odstránený-

Sysel2

ja by som Vám poradila navštíviť túto stránku, sekciu konopný olej, som s ním spokojná a cenovo je oveľa výhodnejší ako v lekárni, a dokonca majú tieto výrobky aj vyšší podiel konopného oleja : www.zdravieinak.sk

alice43

No ludia, ja som použivala konopny krem, vodu, aj cistiacu emulziu od znacky Cutishelp, žiadna sláva sa nekonala, len som si zbytočne podrázdila plet, čelo mam totál povyhadzované malými pupienkami a červenými fliačikmi. Hodlám sa vyskusat tu ruzovu vodu, nech mi upokojí plet.

miba

ahoj-te,

moja osobná skúsenosť:
-konopný krém, mala som aj olej=oplatí sa, spokojnosť,
-ružová voda, mala som aj krém=voda-žiaden zázrak-klasika, krém tak isto.

cappy

urcite je to neico aj zo stravy..len neviem co..pretoze v poslednych dnoch som nci take nejedla, na co zvyknem mat alergiu...skor mozno stres pred statnicami...

cappy

neviem sa zbavit tych podkoznych krupiciek, ci ako to mam nazvat..a na liach sa im zachcelo na povrch..no uz ich chem mat prec...jakeby som mala 15 a ne 22 =D ..no des