nevyrovnana s rozchodom

Príspevok v téme: nevyrovnana s rozchodom
sulvia

Asi pred dvomi rokmi sme sa rozisli s byvalim priatelom, ktory bol pre mna vsetkym. Bolelo to no nechcela som si npriznat ze mi ublizil, tvarila som sa ze je to ok, no nebolo. Po case sme zacali chodit zasa spolu von, obcas sme si dali pusu no nic viac...Nasla som si priatela - rozisli sme sa a ja som sa zasa trapila nad predchadzajucim aj pocas vztahu som nanho stale mylela... Teraz je to tazke, obcas sa stretneme blbneme do takej miery ze si myslim ze sa to vsetko vrati no vzdy je to rovnake, nevrati sa nic a ja sa iba trapim.... Poradte ako dalej.... som uz bezradna

sjella

hm, troska ti zavidim, ja som sa rozisla s chalanom a terqaz si uz skoro vobec ani nenapiseme.. :-( strasne mi je to luto. lebo som ho milovala najviac na svete a enviem ci este niekedy tak strasne moc milovat budem :( podla mna cas vsetko vyriesi.. a mozno keby ste sa nevidali.. asi by to bolelo, ale casom by to asi bolo lepsie asi by si skor zabudla..

katika88

Ja sa ti nekazem vnucovat ale len sa poriadne porozpravat o tom co bude dalej a co s tym chce robit on alebo to uz nebodaj vies?Vies ako to chce on riesit?

123miska

PROSIM VIETE MI NIEKTO POVEDAT, CI HROZI RIZIKO ZE SOM TEHOTNA, KED SME S PRIATELOM POUZILI KONDOM ALE PRED TYM MA DRAZDIL PENISOM (ALE NEVNIKOL DO MNA) ZE CI SA MOHLO NIECO DOSTAT DNU? MOZEM BYT Z TOHO TEHOTNA? :( MESKA MI TO 3 DNI. DAKUJEM ZA NAZORY

sulvia

Katika88 na to nemam uz odvahu, ja sa mu nebudem vnucovat alebo nieco podobne, na to niesom... radsej sa budem trapit v uzadi, vies som si ista ze on vie co k nemu citim aj bez toho aby som mu to hovorila

katika88

Sulvia a on by sa nechcel k tebe vratit?Nepreberali ste spolu taku moznost?Povedz mu o svojich pocitoch, ze nevies bez neho zit...povedz vsetko co mas na srdci a potom sama uvidis ako zareaguje a skus mu navrhnut ci by ste to znova spolu neskusili.

sulvia

Katika88 - nemozem to nazvat zeby mi ublizil, nikdy mi nic zle nepovedal,nespravil...Ja by som to rada vratila spat, ked spolu blbnemem mam pocit ze sme na tom rovnako, no ked mu napisem cez icq casto sa ani neozve...neviem co chce, nechapem jeho chovanie , no jedno je iste - je to chlapec ktoreho lubim a vzdy budem, nechcem a neviem byt bez neho. je to najlepsie co ma v zivote stretlo...

katika88

No drobec572 asi ta nepotesim ale pokial sa chcel okamzite bez okolkov stretnut s cudzou babou tak dost pochybujem o jeho citoch k tebe.Navrhujem ti poriadne a uprimne sa porozpravat o vasej situacii a rovno sa ho opytaj ci ta este miluje a ci ma este o teba zaujem...

katika88

Sulvia a nie je nijaka sanca dat to znova dokopy?Lebo mam pocit ze obaja k sebe este stale citite lasku a mozno bol ten vas rozchod unahleny krok.Alebo ti ublizil natolko ze to uz nema medzi vami zmysel?A pokial niet cesty spat tak potom azda pomoze len ozaj radikalne riesenie a to prerusit uplne kontakt s nim a zit zivot bez neho ale nie som si ista ci vam toto pomoze ked ste sa cez to nepreniesli ani po dvoch rokoch a po randeni s novymi partnermi.Potom ste si zrejme naozaj sudeni sak stavaju sa aj take veci ze sa dvaja rozidu a potom to daju zase dokopy lebo zistia ze nemozu bez seba zit co je podla mna aj vas pripad.

drobec572

ahojte baby prosim poradte s priatelom mame teraz kriticke obdobie ...v poslednom case je ku mne odmerany myslela som si ze to bude tym ze ma inu alebo ze ho uz prestavam bavit tak som si vymyslela neznamy nick na pokeci a pisala som sa s nim ale hned po druhej vete som mu napisala ci sa stretneme a on ze ano...

sulvia

No kontakt sme prerusili uz viackrat... raz dokonca na 10 mesiacov... a potom povedal ze mu je tazke na mna prestat mysliet - a to mal toho casu priatelku, no mal s nou neustale problemy. cely vecer sme sa rozpravali ze ako dalej... napisal ze tu kocku ma rad, no napriek tomu, vzdy ked sa stretneme po sebe pozerame a blbneme......... Prerusili sme kontakt zasa po tom co som sa na neho trosku nahnevala, lebo sa to stale toci takto dokola. Odisla som na internat, nasla som si tam brigadu, domov chodim uz iba obcas. Dufala som za dialka to vyriesi, no opak je pravda. Vcera sme sa zasa stretli a bolo to take iste - zasa raz....uz nemam chut chodit ani domov - no ked som prec nic ma netesi