som prechladnuta?????

Príspevok v téme: som prechladnuta?????
ahojte

Ahojte....chcem poradit....boli ma miesto kde je mechur a vajecniky....vkuse mam pocit ze sa mi chce ist na Wc...je to tym ze som prechladnuta???Lenze som teraz len doma v teple von nechodim...tak neviem kde by som mohla prechladnut....rozmyslam ci to neni niaky priznak niecoho ineho???Neviete rosim vas poradit ?? vopred vam vsetkym dakujem :)

alenka

mne to preslo, ked som zmenila partnera - asi to bude sposobom sexu,dneska su to take pohodovky, citlive, nezne, ziadne drazdenie nasilu. A samozrejme netreba tak casto praktizovat polohu - zena hore, pretoze prave vtedy penis neraza na mechur. Samozrejme teplo a preliecenie netreba podcenovat.

nikoleta 1

no toto poznam velmi dobre, nakolko som to uz mala x krat, a stale sa mi to vracalo.
konecne som vsak nasla dobreho urologa a mam uz niekolko mesiacov pokoj.
ide o zapal mocoveho mechura, ak uz trva dlhsie radim riesit antibiotikami. nutkanie na moc trochu ulavi, ak si das horuci kupel, a posedis takych 20 minut v teplej vani, termofor tiez nie je zla vec, zabalit do uteraka a prikladat na miesta kde boli.
no a to najhlavnejsie, tiez som nikdy netusila z coho to mam, nakolko som sa obliekala ako na sibir, lebo som sa bala ze to znovu dostanem. a vzdy to prislo znovu. az mi to moj urolog konecne objasnil: najcastejsie sa to dostava zo sexu- mechanicke drazdenie. a pomoc je velmi jednoducha- po sexe vypit pol litra vody, aby sa mocovy mechur preplachol. tot vsio. odkedy to praktizujem, nemala som zapal.
jo a kup si urologicky caj, ten je tiez celkom ok.

ania

ahoj...to mas zrejme zapal mocovych ciest...no ja to mam akurat tiez...niekedy neni dobre cakat a riskovat tak chod rychlo k urologovy...mna dopuju liekmi uz cez jeden rok a stale sa mi to vracia..tak pekne bezkaj aby si nedopadla akp ja.to naozaj neprajem nikomu..

zuzana

si prechladnuta... nachladnuty mechur a mocove cesty... najskor skus urologicky caj... ak ti to do troch dni nezlepsi, tak chod za lekarom nech ti predpise lieky... caj treba pit co najviac, aby sa precili a preliecili mocovody... drzim palce..

samotqa

Mas zapal mocovych ciest. Xod si po antibiotika k lekarke, lebo to moze byt este horsie. Aj ja sa momentalne liecim. Isla som vcas. Predlpisala mi Nolicin. Ked pojdes vezmi sebou aj vzorku mocu. Ak v nom su stopy krvi, alebo ak je moc tmavy, tak to je viac menej jednoznacne zapal mocoveho mexura. Radim este vela pit. Napr. urologicky, zensky caj.

sasa

Ja ti radim aby si isla gynekologovi na stery.Hlavne na ureaplazmy,mykoplazmy a chlamydie.Myslim si ze je to dost vazne.

kacicka

zajdi za urologom,ja som mala ten problem a bolo z toho este horsie.ak to este nie je v tak zlom stadiu,tak ti este lieky netreba,kup si len urologicky caj v lekarni a moc si nohy v teplej vode.mohla si prechladnut uz skor a teraz sa to prejavilo.je to zapal mocovych ciest.