Holenie podpazusia

Príspevok v téme: Holenie podpazusia
teta.ziletka

ahojte , s holením osm zacala asi v 13 rokoch ..teras mam 15 a mam mensi problem ..vecer si v sprche podpazusie hoolim klasicky ziletka+pena ale rano pazusie nemam celkom hladke ..uz tam mam cierne bodky novych chlpkov ..mam 2 otazky.Akym smerom sa mám holit a ako casto mam vymienat ziletku ? pls poradte :)

agama

jajka: presne tak... :D asi to od zajtra začne praktizovať :D maximálne tak nejaký figový list...

btw, mne sa žena s plastikami nezdá zdravá...minimálne psychicky nie... :P

jajka001_

stádo ma nezaujíma
a v medziľudských vzťahoch sú dôležitejšie veci ako výzor. mozno v tvojej generáciu už nie, neviem, dúfam že to tak nefunguje

Denzl

beskyd- odburava zenku prirodzenost??????
Hmm.......ja si holim podpazusie.......co odburavam ja????
Muzsku prirodzenost???
Mojej manzelke ak by si to povedal......asi by ti jednu struhla.:)

beskyd

gigi, ja som radil slecne v prvom prispevku podla najlepsieho vedomia a svedomia:) nemozem za to ze sa potom do mna pustili vsetci ti novodobi zastancovia trendu v zmysle ktoreho je vsetko prirodzene vlastne odpudzujuce..
.
denzl, nebolo to az tak mimo, nakolko to holenie odburava cast zenskej prirodzenosti, tak som postavil do kontrastu cistu, vyumyvanu a 100% prirodzenu zenu so vsetkym co k tomu patri s umelym vyzorom ktory navyse ohrozuje zdravie, ale zato je nielenze akceptovany, ale dokonca v spolocnosti vyzadovany, narozdiel od toho prveho prikladu, v com vidim tu absurdnost.
.
jajka, ako vidis aj z diskusie, nie je celkom pravda ze kazdemu sa paci nieco ine, skor sa kazdemu paci to, co je spolocnosti predostrene ako norma, bezohladu na jej vplyv, logiku, charakter. garantujem ti ze zenska s plastikami, oholena na celom tele atd, ktora uz pomaly pripomina umelu figurinu bude preferovanejsia ako zdrava, prijemna a prirodzena zena. preferovanejsia ako partnerka, ako zamestnanec, ako kamaratka, bude mat vacsie moznosti pricom tu prirodzenu bude stado akurat ohovarat.

agama

beskyd...ty ideš z extrému do extrému... zjavne si nepochopil o čom je diskusia... nikto nehovoril o silikónových implantátoch, ani o ničom podobnom...

gigi08576

ach.. :D zo začiatku som sa bavila, ale uz to neni ani vtipne..

hadate sa tu uz neviem ako dlho a vsetci hovorite aj tak stale to iste.. za tych 5O prispevkoch ste sa nikam neposunuli.. ved kaslite uz na to. zmiernte sa s tym vsetci, ze niektory ludia sa neholia a ostatny ano. bavi vas to este stale tocit to iste dokola?

a inak hlavne, ze ste vsetci poradili tu slecne.. o com mala byt tato diskusia.