Záleží na tom ženám?

ivette

Na prvom milovani kazdej normalnej zene zalezi a zalezi aj na velkosti penisu, ale nie tak, ze cim vacsi, tym lepsie, ale tak aby vyhovoval vlastnym rozmerom (aby sa zmestil).

klara525

tak ja som nebehala okolo neho s pravitkom no mam ocka..nie...a viem rozoznat co je velke a co male...a asi som ten typ zeny co potrebuju velkeho aby boli...spokojne...

na slovo vzaty odbornik

klara525...a akeho velkeho ho ma tvoj chalan???..aspon priblizne...udelujem ti tileranciu 2 cm...
ono..vies...2cm...no, na malom to spravi vela...na velkom az tak nie...takze...som straaaasne zvedavy...:D

lilly

vsetko s mierou... pokial nebude mega-velky alebo ultra-maly, tak v pohode... hlavne aby bolo dobre... ale naozaj to fest boli, ked je velky, tak potom opatrne, pomaly, oki?

klara525

no neviem ako to je s maly..ale ja mam priatela co ho ma riadne velkeho a je to super kanec vzdy ma urobi uz by som ho nemenila..

sawec

:( tak to som smutný,lebo ja mám práve ten väčší rozmer. Všade čítam,že každej vyhovuje viac menší, čo potom s tým? (odrezať? :)) mám komplexy z vačšieho.aj tak diky babenky :(

eviak

ja chcem pistu!! :)
sawec zalezi, radsej mensi ako vacsi. netuzim po tom chodit tyzden kacica stylom ntrhnuta. radsej si najdem pri mensom vhodnu polohu, a to sa da aj viac vystrajat :)

sii

dost blba otazka ale pokial to v posteli funguje tak je jedno aky je (myslim tym penis)ale nesmie byt kratsi ako 3 cm co je cisto anatomicka podmienka lebo potom by to asi z babom nefungovalo. Inak u mna rozhoduju tie podmienky ci skor atributy co pisal pista. Ale zase mam rada muzov s plesinkou nie nejakych dzigolov proste normalnych velkych silnych chlapov pri ktorom sa citim dobre a bezpecne a nikdy nesmie byt chlap mensi ako ja to je jedina podmienka co mam.

miiaa

ja som si myslela,ze mi na tom nezalezi.penis mojho prveho priatela bolo to najuzasnejsie, co som mohla mat a teraz chodim s niekym inym a neda sa to porovnat.
na velkosti zalezi....aspon u mna ano, pretoze ho lubim a mam rada ten pocit naplnenia, ked je vo mne.