Holenie konečníka

janiusška

holenei konecnika to je uplne mormalne ja soms alen prekvapila lebo ked som si to precitaal ja to beriem ako samozrejmost ze ked sa holim ta vsade urcite si nenecham muslicku oholenu a vzadu 3 dzare je to nechutne podla mna !!!!pozdravujem!!!!!

123456

si neviem predstavit zeby som mala pipinu na baculku vyholenu a okolo konecnika by som mala chlpy... sak to by bol des... ked uz, tak secko nech ide prec... teda vpredu moze pasik ostat ci trojuholnik ci ine utvary... ale skratene... ostatne oholit... neni to tazke... vpredu sa holim bud v sede vo vani alebo v stoji jedna noha vylozena na vanu a ides :)... a vzadu no to je kustik complicated :D ale clovek si rychlo zvykne a nauci sa :).... klaknem si vo vani a ruky za chrbat a tak si potom pekne vyholim aj miesta kolem konecnika (juj nefim ako inac to popisat :D :D :D ).... nic tazke... kazdy nech si najde svoj najlepsi sposob a polohu :D pri holeni intimnych miest :) a kto sa nechce holit nech sa neholi... slobodna volba a tolerancia :)

hmm

Boze a to nepoznate depilacny krem VEET?
Sak zijeme v 21.storoci a este to nikto nespomenul,len ja a to som chlap...ach jaaj

???

ok, ok, nech sa kazdy holi ako uzna za vhodne.
Len je to taky marny boj. Holim sa kazdy den a naco? Zajtra sa musim zasa. Kopia sa ulohy, ktore treba riesit furt.
Konvencie. Moda. Etika. Rozkose.
A na taky normal life akosi ostava stale menej casu.

???

Asi zriadim novu firmu.
Cinnost:holenie pipin, pipikov aj konecnikov.
Konecne dobry biznis!
Nuz co, cas bezi, menia sa priority, technika napreduje nielen v oblasti pocitacov a genovych manipulacii, ale aj v manipulacii, ehm, genitalii...
..ale ma to hacik.
Neviem ci sa mi podari sucasne zriadit aj transfuznu stanicu, lebo...
..lebo roky sa holim, NA TVARI, a uz som v tom macher. Ale aj tak, zavse tecie krivicka. Neda tomu zabranit.
Je to dilema – rozkos versus rizika.
Rizika su podla mna urcite vacsie.