klub panicou a panien:)

wreck

yong, kedysi som to urobil tak ako by raz chcela ATIDE/ESMERA. nikdy som to neolutoval. a ak by som mohol vratit cas, urobim to tak znovu. ti, pre ktorych bolo najdolezitejsie mat to predovsetkym za sebou, ako keby to bolo nejake neprijemne predoperacne vysetrenie, mi boli vzdy skor na smiech, nez inspiraciou.

aj vam ostatnym radim pockat na toho/tu, ktory/ktora pre vas bude stat za to. take milovanie je potom na uplne inej kvalitativnej urovni.

Yong

a co je pre vas strata panenstva ? kazdy to bere inak , pre mna je to priama sexualna aktivita...

atide-esmeralda : moja ty si z ktorej telenovely?

Dj Tom

Ja mám 26 a stale som panic,nieže by som bol nejak škaredy alebo tak nejak,len sa proste nedám len tak hocijakej čo si urobí čiarku abo na to po dni zabudne..ale pravdou je ,že už to chcem urobiť :-)

ATIDE/ESMERA

Tak vieš, možno chce niekto prísť o panictvo či panenstvo s osobou, ktorú bude aspoň troška poznať a aspoň troška ju mať rád :D A nie niekde v bordeli s cudzími osobami

wreck

no teda editka! :)) z toho pozera tusim az racionalne uvazovanie. to ma co znamenat? :)

nepovedal pan nahodou, ze sa nemas starat o to, co pride, ale ze sa mas zverit do jeho ruk? ;)

ATIDE/ESMERA

Tak ej pravda, že chcieť mať iba jedno dieťa je tak troška nebiblická predstava, ale keď ja so svojou štíhlunkou postavičkou by som asi ťažko rodila viac, neviem si rpedstaviť ani jeden pôrod bez cisárskeho rezu...Vážne. A potom, ak dieťa eldva uživím, ako si robiť druhé, tretie...? Ak si boháš, J111, tak si my dvaja môžeme spraviť trebárs desať :D