zvracanie

leandra

aj ja by som uvitala nejake typy,lebo od vcera je to strasne,len o jedno vas prosim...ku psichiatrovi ma neposielajte..na toto ci mam alebo nemam ist sa nepytam..pytam sa AKO??tak mi odpovedze na otazku,potrebujem to velmi prosim:((

lovey

noo tak začínať s vracaním.. tak to asi nemáte moc informácií o následkoch... ja mám tiež problémy s váhou .. stále s ňou bojujem.. začala som s vracaním..ale stačilo mi pár informácií a stačilo.. tiež neviem čo budem robiť ďalej ale toto radšej ee.. z toho neschudne nikto..možno len zo začiatku..a je to závislosť nech si vravíš čokoľvek..ale tak ako máš teraz problém jesť menej možno budeš mať problém prestať.. však zvracaním ti začnú len vypadávať vlasy..lámať nechty.. kaziť zuby.. problémy s krvou.. fakt ti to stojí zato? možno si povieš teraz že sa budeš lepšie cítiť..ale zamyslela si sa či sa fakt??

andy

Ludi vam to uz nacistopreciina zvracat naschval? neviem co vas natom bavi ale ked raz budete vracat krv a zlc naraz a budete mat ukrutne bolesti tak potom si spomente na tento prispevok!

misha

pomoc, pretože som Ti už raz napísala, že ja takéto rady neposkytujem. Mám nápad! Zajtra sa jednoducho nepostav na váhu, tak ako ja! Zbytočne sa budeme trápiť. Naozaj viem, že Ti je zle, viem si predstaviť tú bolesť, ktorú máš teraz v sebe, tie príšerné výčitky, ale musíš to teraz zvládnuť, ak si nechceš pokaziť celý život! Bojuj dnes so mnou.

misha

brunuška, toho dnešného jedla by nebolo tak veľa, problém je skôr ten, že som to zjedla skoro v rovnaký čas, tak 2h pauza:( A to ma trápi. Keby som to mala rozdelené do celého dňa, tak by to bolo ešte málo..