antiperspirant

Ivka 1

Presne ako tu píše Evička. Všetky antiperspiranty,ktoré dostanete voľne
kúpiť v obchode alebo aj v lekárni obsahujú aluminiové soli.Pozrite si obaly,
je to uvedené na všetkých.Soli upchajú
potné kanáliky,prestaneme sa potiť.Máme
však na sebe časovanú bombu,ktorá vybuchne v podobe rakoviny prsníka.Viem
o firme,ktorá vyvíjala antiperspirant bez aluminiových solí osem rokov. Má sviežu vôňu čistoty a hlavne nie je škodlivý.Je vhodný nielen pre ženy ale
aj mužov. Má mnohoraké využite. Ak budete chcieť vedieť viac,napíšem. Pýtajte sa. A hlavne rozmýšlajte či to, kupujete neškodí viac ako pomáha.
aluminiových solí r

vera01

ahojte ja som mala tiež problémy s potením a kúpila som si v lekárni taký krém stojí okolo180sk volá sa deylong /niečo už si nespomínam/ a je to sedem dňový krém proti poteniu, každý deň po kúpaní si ho nanesieš a prestaneš sa potit a to som mala problémy aj so studeným potom, skús ho fakt ho doporučujem a aj na chodidlá je fakt dobrý.

evicka

Ahojte! S tymi antiperspirantmi z lekarne pozor, lebo je pravda ze sa prestanete potit a to uplne. ale na druhej strane to upcha tie potne kanaliky, kedze to obsahuje nejaky chemicky prvok /asi aluminium/ a to tiez neprospieva. Pot je vlastne odpadova latka, kt. telo nepotrebuje a chce sa toho zbavit. A ked upchate kanaliky bude sa to hromadit inde.

tinusska

ahoj.. ja som tiez mala problem s potenim, vyskusala som vselico, ale pomohol mi antiperspirant adidas. pri ostatnych som mala pocit, ze sa potim este viac. skus ten...