vhodny darcek k 59. narodeninám ???

jancecka

len ma toľko nechváľte :D nie vždy dobre poradím :-) vážne, ja si neviem rady lebo mamina bude mať meniny, aj švagor a oni všetko majú D: švagor je kňaz o to ťažšie, mamina bez záujmu, koníčka :D

dobra vila

jancecka :-O, kam chodis na tie napady?! Genialita sama o sebe, pocuvaj :D. Fakt... same vyuzitelne, originalne, kreativne veci a nie otrepane napady!
Az budem ja raz filozofovat nad nejakym jubilejnym ci vynimocnym darcekom a nic ma nenapadne, tak sa na teba obratim :P.

jancecka

darček, ja mám super nápady len pokiaľ sa nejedná o niekoho z mojej rodiny, vtedy som bezradná :D ale všetky kamošky mi vždy po tie nápady volajú :D ak ma ešte niečo napadne určite napíšem, ešte by si mohla predplatiť nejaký časopis, trebárs záhradkár

darček

jancecka - mas super napady :)
asi sa dam tym smerom, nejaka sada do zahradky a nejaky atypicky kvet, velmi zaujimavy alebo niečo....

dakujem vsetkym :)

jancecka

my sme raz spravili s vtedy ešte nie mojim manželom k narodeninám jeho mami jazierko :D fakt pekné, s rybičkami, so všetkým čo sa jej páčilo, nasadili kvetinky okolo a teraz sa ona o ne stará :D ešte sme k tomu dokúpili aj knižku a zahlásili ju do dedinskej súťaže o najkrajšiu predzáhradku :D vyhrala tú súťaž a diplom si dala zarámovať :D avšak ako sme sa zobrali, dom sme začali prestavovať a po pôvodnej záhradke zostalo jedno stavenisko D: ale to napravíme :-))

prečo jej nekúpiť nejakú sadu, hrable, nožnice na stromky a neviem čo k tomu ešte patrí, na staranie sa o záhradku, k tomu nejaké kvetinky, ide jar, môže si povysádzať, novú skalku spraviť, k tomu nejaké keramické zvieratko do sklalky :D

darček

dakujem vam za vase rady..
problem ale je :)

- hojdacie kreslo uz máme..
- wellness absolvovala práve tento víkend
- cestovanie - sama by nesla a tatko nemoze zo zdravotnych dôvodov cestovat
- oblečenie + kozmetika, to jej nakupujeme cely rok, takze to by nebolo nič vynimočne...
- zaluby - kvety, zahrada.. len nič originalne spojene s tym mi nenapada... :/

dobra vila

Hojdacie kreslo je fajn napad, to by isto ocenilo viacero ludi. U nas si niekedy rodina aj povie, co by chcela. Trebars moja babka mame povie, co jej ma kupit, alebo sa mama spyta, lebo nema rada "zbytocnosti" :D a vie, co potrebuje.
Ja taketo tiez ocenujem... ked sa ma spytaju, poviem, lebo haraburdia mam az-az :D.
Ja som ti chcela navrhnut nieco podobne ako jancecka, konkretne nie vikend v kupeloch (ale to je senza, najma ak by ste to zaplatili tak, aby sla aj s tvojim ockom), ale rovno dovolenku.
Myslim, ze keby si trebars (mas surodencov?)... keby ste sa napriklad dvaja surodenci poskladali na taky 5-dnovy zajazd niekam do talianska, ci francuzska, tak je to velmi prijatelna cena.