Holenie intímnych partií

Príspevok v téme: Holenie intímnych partií
AH

Vždy,keď sa snažím si oholiť intímne partie,všetko tam dole sa mi vyhádže vyrážkami,aj keď som použila kopu prípravkov.Keď som bola nedavno na operácii cysty,sestričky ma deň vopred na tu operáciu pripravovali,a tak mi poriadne tam dole všetko oholila.Chvíľku predtým,ako začala holiť,moju pokožku potrela nejakou tekutinou a moja pokožka sa vôbec ale vôbec nezapálila.Neviete niekto,čo je to za tekutinu?

Angelika3

Hlavne nehol nasucho ale pekne po kúpeli, chlpky sú mäkšie, a jasne že treba najprv niečím ponatierať, ja používam obyčajný prírodný balzam na vlasy, osvedčilo sa mi to viac než nejaké peny alebo tak.

dalsi

Nikdy sa nesmie holit proti smeru rastu,, vzdy len v smere rastu,, pripadne neskor mozes skusit zo stran,, ale urcite nikdy v protismere... neskor si mozes kupit IPL...

nedokonala

Nevedel by mi niekto poradiť?...Holenie tam dole je ťažké.Holila som sa včera po dvoch dňoch takže chĺpky boli ešte male ale boli tam.A trochu to bolelo.Zajtra sa zase oholím po dvoch dňoch a viem ze to bude tiež také.Holím sa v smere proti rastu chĺpkov.A zostávajú mi červené bodky.

vuvao

Ďakujem a čo by si mi poradila aký peeling pred holením ? Všade píšu peeling peeling ale ako si ho mam spravit? :)

vuvao

Mesačný princ ďakujem :) možem použiť aj mužský balzam po holení aj keď je na obale napísané že natrieť na tvár a krk? Pretože hoc si dávam všetko pred holením teplá sprcha, krémy na zmäkkčenie chĺpkov, po holení vždy natriem aj tak mám (keď mi o čosi vyrastú chĺpky) červené bodky a všetko ma svrbí.. tak som rozmýšlala že vyskúšam to dezinfikovať..

Mesačný princ

vuvao - neblázni :O Skús nejaký balzam po holení bez obsahu alkoholu alebo si kúp v lekárni aloe sprej.

vuvao

Ako dezinfikovať kožu na int. partiách po holení?Môžem dezinfikovať kožu aj Dettolom (to čo sa normálne strieka na rany?) Bude to štípať? A ak nie, tak čím?

matuskolock

to bol urcite olej na holenie,nie ziadna vodicka ;-) ten olej sluzi nato aby ziletka klzala po pokozke a nedrazdila pokozku.....som chlap a normalne to uzivam ked sa holim,ziadne pupaciky potom nebudes mat.....a ked ti mozem poradit,tak sa hol medzi labkami po kupeli,ked mas pokozku a chlpky dobre omacane ;-) vo vode.a teraz Zima ide ani sa ti holit netreba ....a ked sa ti bude nejaky chlapec smiat tak ho vysmej aj ty-povec mu ze mensieho pipika od toho jeho si este nevidela ....

Nikola666

www.femina.cz tento jediny mi pomol na podrazdenu pokozku na intimnych miestach,je naozaj dobry a nedam nanho dopustit, pouzivam ho po holeni,neni ani drahy,a bez neho si neviem predstavit holenie a tie vyrazky co som mala predtym ako som ho zacala pouzivat